Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogyha szaladni...

Miért van az hogyha szaladni akarok begörcsöl a lábam és elesek? (lent, valakisegitsen)

Figyelt kérdés

Üdv 14éves fiú vagyok (lisztérzékeny, és elég nagy lúdtalpam is van), és van olyan hogy lépek és egyszeruen nem lép a lábam vagyis nem reflex szerűen mert utána igy elhúzom és akkor tudok csak nagyon idegesitő meg nem csak a lábammal a kezemmel is van igy. Anyum védőnő és azt mondta , hogy szedjek magne B6-ot, mert ahogy növok lehet azert is.

Focizok is és ma is volt meccsem és bedobás van ott állok a gyereken és odadobja neki a labdát (normál esetben simán elértem volna) lefordul és csak annyit kellet volna hogy kitenni a lábam és nembirtam felemelni és eldőltem...-.-", meg szaladok és begörcsol a talpam és ahogy lépek elis esek-.-:(:( de ha ez csak ilyen egyzseri eset lenne... nem lenne gond, de minig ez volt amikor elkezdek gyorsabban futni vagy elesek a saját lábamba vagy valami...:(. és már nagyon unom ez van kb egy éve ilyen mértékben.

KÉRLEK SEGÍTSETEK, BÁRMIT MEGHALLGATOK, BÁRMILYEN TANÁCSOT!!!

köszönöm szépen

(ha nem ide kellet volna bocs.)


2011. ápr. 29. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Magnézium hiányra utal, ha begörcsöl a lábad. Szedjél MagneB6-ot, vagy igyál magnéziumos pezsgőtablettát.
2011. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt már szedem 2-3hete de nemsokat használ egy kicsit...:s
2011. ápr. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!