Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed a Rossi által...

Mi a véleményed a Rossi által beválogatott játékosokról?

Figyelt kérdés

"Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kedden kihirdette a Nemzetek Ligája-rajtra készülő keretét. Mivel az Európa-bajnokság kapcsán úgy nyilatkozott korábban a szakember, hogy levonta a tanulságokat és új játékosoknak is bizonyítási lehetőséget ad, így számítani lehetett, hogy újoncokat is beválogat.

Az újoncok Gergényi Bence, Nikitscher Tamás, Vas Gábor és Yaakobishvili Antal, valamint ismét meghívót kapott ifjabb Dárdai Pál és Tóth Balázs is."


aug. 27. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Továbbra sem értem, hogy Nagy Ádámban és Gazdag Dánielben mit lát Rossi.
aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, rúgnám ki mindet ezután az EB után. Szerencséjükre nem én ülök ott. De persze majd jön a bezselézett szépfiú telekom Szvolazi és 2 hamburgertől meg egy feles pálinkától jól lakva, kő-papír-ollózva megígéri micsoda felejthetetlen évünk lesz...
aug. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

Jó döntés volt szerintem, nyilván Szalai egyeltalán nem meccselt.

Nego-t nem értem mit keres a csapatban.

aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nagy Ádámban azt látja, hogy csókos, valakinek a valakije, ennél fogva lassan egy évtizede kirobbanthatatlan a keretből, holott egy épkézláb megmozdulására nem emlékszem semmilyen mérkőzésről. Bár már ott meg kéne dőljön az ő beválogatása, hogy Rossi állítólag nem válogat be játékosokat a másodosztályból (Dzsudzsák is ezért nem kerülhetett be anno), ehhez képest Nagy Ádámnak mind az "alapcsapata" (Pisa), mind a "kölcsöncsapata" (Spezia) Series B-s, azaz másodosztályos.
aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy Rossi nem válogat be játékosokat a másodosztályból, az a kijelentése csak az NB2-re vonatkozott. Azért egy angol, német vagy olasz másodosztály még az NB1-nél is nívósabb bajnokság.
aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!