Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rossi elvesztette a kapcsolatá...

Rossi elvesztette a kapcsolatát a valósággal?

Figyelt kérdés
“Kevin 100. percben szerzett gólját kivéve, minden kétesélyes helyzet kedvezőtlenül alakult számunkra ezen az Európa-bajnokságon (az első barátságos mérkőzést is beleértve). De ez a helyzet!”

júl. 3. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, teljesen igaza van
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Rossi minden esetben korrekten látta eddig az esélyeket.
júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért elég furcsán hangzik egy olyan valaki szájából a balszerencse emlegetése, akinek a csapata egy ész nélkül kitámadó csapat ellen a 100 percben elért góllal mentette vàllalhatóra az EB-szereplését.
júl. 3. 16:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Legalábbis eredmény szinten. Mert a játék képe és a statisztikák még borúsabbak az eredménynél
júl. 3. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Te még a labdát se találnád el,tornából felmentett lehetsz!😭😂
júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4:


Téves feltételezés. Kajakban országos döntőig, fociban BLASZ-III. bajnoki címig vittem:) Tudom, az utóbbi hobbiszint, de több volt NB-1-és csapattársam is volt, szóval azért az átlagnál még így is többet tapasztaltam nagypályás fociból :)


Szóval a bebukott csúfolódási kísérleteden kívül van érdemi észrevételed is?

júl. 3. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:

Nos, kifejezetten ilyen szemmel újranézem a magyar meccseket, egyelőre a svájcin vagyok túl.


Ez alapján az látszik, hogy az első félidőben Kerkez labdaeladása nyomán volt egy ajtó-ablak (ha úgy tetszik kétesélyes) svájci helyzet, ami kimaradt, vagyis a magyarok javára kedvezően alakult. Magyar helyzet az első félidőben nem volt, legfeljebb egy középtávoli Sallai lövés vehető kisebb helyzetnek.


A második félidőben 5 nagy kimaradt svájci helyzet volt, egy kimaradt magyar helyzet (egy Varga Barnabás fejes) mellett.


Ha ezeket a kétesélyes helyzeteket is hozzávesszük, akkor 2 nagy magyar helyzetből lett 1 gól (50%) és 9 nagy svájci helyzetből lett 3 (33%).


Vagyis ha valakinek szerencsétlenül alakultak a kétesélyes helyzetek ezen a meccsen, azok inkább a svájciak voltak.


Nemsoká folytatom a német meccsel.

tegnapelőtt 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, hiszen te sokkal jobban értesz a focihoz, mint ő.
tegnapelőtt 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Értem. Tehát te, mint országos kajak döntős és NB ismeretséggel rendelkező sportoló annyira jól tudsz futballozni, hogy veled biztosan megnyertük volna a sokkal magasabb színvonalat képviselő Európa-bajnokságot. Nem is értem, hogy akkor mit keresel a kajakos pályán, ha ennyire profi labdarúgó vagy. Mellesleg közlöm veled, hogy egyetlen egy NB focista sem kajakozik vagy tért át rá, szóval ezen a ponton ugrott is a történeted hihetősége. Gondolom te vagy az, aki egy korábbi kérdés alatt válaszban kifejtette, hogy kajakozás mellett még legalább 4 másik sportágat is művel. Esküszöm, az még hihetőbb volt, mint ez.
tegnap 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Ezeket a sportolókat annyira túlzásba fizetik, hogy az már nevetséges! Pazarolják a közpénzt ilyen idiótaságokra, ahelyett, hogy egészségügyre, katonaságra, vagy iparra költenék! Ezért utálom az összes sportolót, Rossit is beleértve! Jobb is, hogy kiestek, legalább nem költik tovább az ember pénzét. Labdát kergetni 90 percen keresztül mindenki tud! És ezek kapják a sok pénzt... Szánalmas!
tegnap 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!