Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar válogatottnak egy...

A magyar válogatottnak egy olyan edző kell, aki visszarángatja őket a földre, és keményebb kezű, Rossi meg pár rossz komment miatt drámázott a médiában, Ő a legmegfelelőbb edző?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, hogy az meg sem fordul a fejükben, hogy Ők rontottak el valamit, viszont hibásnak tartják a játékvezetőt, a VAR-t, az Angolokat, a Portugálokat, és képesek azt mondani, hogy egy rossz félidőt kivéve jól szerepeltünk.


Szerintem ahhoz, hogy a VB kijutáshoz reális módon fusson neki a csapat tanulni kellene a hibákból, és összekéne szedni a csapatot, látszólag Rossi teljesen elégedett volt.


Plusz nem tudom, hogy taktikailag hogyan szedi rendbe ezt a válogatottat azok után, hogy mentálisan már nincsen fejben ott, és megfáradt a kapcsolat.


júl. 4. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ott a probléma, hogy ezek szerint még mindig valaki nem hiszi, hogy ez a reális eredmény, ennyi van ebben a csapatban...
júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem ő a megfelelő edző már, leégette magát is, volt egy beválogatási elve, amit felrúgott, a kis kedvenceit tette a kezdőbe Svájc ellen is (Nagy, Szalai, Lang), Dibuszt megalázta hogy vele sikerült kiharcolni veretlenül a kijutást, 1 árva meccset vagy félidőt sem kapott az EB-n ezúttal sem. Meg ez elég amatőr hogy random netes kommentekkel foglalkozik, ilyet egy Guardiola vagy Klopp nem csinálna.

Egy erősebb kezű, kemény edző kellene Sztankovics, Rebrov, Csercseszov. Mindhárman ismerik már a magyar futball közeget, utóbbinak most úgy sincs csapata, Rebrovnak meg szerintem megköszönik az ukrán szövetségnél a munkát hamarosan..

júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2

Csercseszov most lett Kazahsztán edzője!

júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy elégedett, láttad te a vele készült interjút? Azt mondta, át kell gondolnia a dolgokat, szerintem ez nem azt jelenti, hogy azt hiszi, hogy minden rendben van.
júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!