Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is kamu kommentek...

Szerintetek is kamu kommentek vannak a shopbuilderen? :D

Figyelt kérdés
Minden komment pozitiv a termekek alatt, es tokeletes a helyesiras is.

2016. szept. 24. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Persze
2016. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek hasonló oldalakat, amelyek ugyanezt csinálják. Azokról tudom, hogy kamu kommentek, mindegyik pozitív, és ahogy említetted, a helyesírás is jó. Vagyis inkább tökéletes. Nem ismerem a te oldaladat, de az egyszer biztos, hogy a kommenteknek nem szabad bedőlni. inkább egy ismerőst, vagy esetleg egy olyan ritka embert kellene megkérdezni, aki már használta a terméket.
2016. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Az egesz elet egy kamu
2016. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én is írtam véleményt, negatívat is, és megjelent. A sajátomon kívül is találtam sok negatív véleményt. Azt nem tudom, hogy az analfabétáknál belejavítanak-e a helyesírásba.
2016. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem tudom mennyire vannak ott kamu kommentek, de az tuti hogy rengeteg agymosott ostoba ír oda (ha valódi véleményeket olvashatunk). Tipikus "nagyon hatásos fehérje hozza az izmot sokkal erősebb vagyok tőle érzem ahogy visszatölt" stb.
2016. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Vannak kamukommentek, de az is általános, hogy a termékforgalmazók, készítők, vagy a weblap tulajdonosai kommentelnek több felhasználóval. Óvodás trükk, a leghülyébbeket kivéve senki nem dől be neki.
2016. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem kamu, simán létezik ennyk idióta sajnos, hogy "érzik, ahogy betölt a fehérje", meg 500mg ginzengtől "csak úgy pakolják felfele a súlyokat" és társai. Vicc.
2016. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, valóban elhiszi a sok hülye, hogy ettől most aztán erős lett. Nem reklámozásképp mondom, de szerintem korrekt bolt a builder, és kétlem, hogy lenne akár egy darab kamu komment is. Persze nyomatják a magyar márkákat, gondolom nem ingyen, meg reklámozzák a kiegjeiket, de szolgáltatás és őszinteség terén szerintem nincs velük gond. Ár/érték arányban már nem annyira nyerő, de hát aki a mai világban nem képes jobb forrást találni, az meg is érdemli. Amúgy 3-4-szer már én is rendeltem onnan, mert volt olyan akció, hogy megérte, vagy épp olyan cucc kellett, amit onnan érte meg beszerezni.

Sok terméknél nincs vélemény, ahol még nem írtak, és ahogy korábban mondtam, vannak szép számmal negatívak is. Ahogy mondják, ennyi a hülye, aki azért érez valamit, mert hisz benne.

2016. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom h negativ kommentek is vannak de esku nem lattam egy helyesirasi hibat (igaz nem neztem vegig az osszeset) Koszonom a valaszokat
2016. szept. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!