Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rossi nem azt mondta, hogy az...

Rossi nem azt mondta, hogy az EB-n csak azok játszhatnak, akik végig szerepeltek a klubjaikban?

Figyelt kérdés
Szalai Attila végig a padon ült a Bundesliga során, Lang Ádám sem fért be a kezdőkbe és Fiola is 90%-ban sérült volt a szezon folyamán.

júl. 26. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Szoboszlai sem játszott...


Számomra ez visszatetszést keltő Rossiban... Nem rossz edző, de az eredményei túl vannak hype-olva (hazugságokkal torzítva) és az elvi megfontolásai megdőltek, ugyanakkor én nagyon nem vagyok a kivételezések híve. Hogy hiteles maradjon, konzekvensen ragaszkodni kell az elvekhez; kivétel nélkül. A magyar válogatottban senki sem pótolhatatlan, Szoboszlai sem.


Ami viszont nagyon tetszik, hogy olvassa a szurkolók kommentjeit, ahonnan kap hideget, meleget. Persze, emiatt támadják a médiában, minek foglalkozik ilyenekkel, de sztem nagyon helyesen teszi.

júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
És kiket szerepeltettél volna a helyükön azok közül akik folyamatosan játszanak is a klubjukban?
júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene erőltetni egy felállást, ha nincsenek meg hozzá az emberek? Nem biztos, hogy mindenkit a standard 11 helyén szerepeltetnék...
júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett játékos közül egyik sem játszotta végig mind a három csoport mérkőzést az EB-n, szóval nem értem mi a problémád.
júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!