Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mekkora esély van rá szerintet...

Mekkora esély van rá szerintetek, hogy a szlovák válogatott kiejti ma az angolokat az EB-n?

Figyelt kérdés
jún. 30. 07:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Remélem marad ez az eredmény:)
jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Én is remélem:)
jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, ez az Anglia elég gáz. Eddig le a kalappal Szlovákiának!

Ha mi is így fociztunk volna...

jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez mekkora pech, hogy megkaptuk az EB legjobb formában lévő, legjobban játszó (+bírói hátszéllel segített) csapatai közül kettőt is csoportellenfélnek. Amit például az olaszok, az angolok, a dánok mutattak az egy nagy nulla, de a francia, portugál, belga, holland válogatottak is kifejezetten lagymatagul játszottak eddig. A német, a svájci, a spanyol és az osztrák válogatottak a legjobbak eddig, meg van pár kevésbé neves (szlovák, szlovén, román, grúz) akik erőn felül teljesítenek.
jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem láttuk jönni! Mondjuk mi is vertük az angolokat 1:0-ra meg 4:0-ra is, de ha most a szlovákok is megteszik, már kevésbé lehet majd azokkal menőzni. Kár hogy X-re raktam a rendes játékidőben...egy lesgólt már elvettek.
jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon csalódott vagyok Bellingham gólja miatt 😭😭😭 Hajrá Szlovákia 🇸🇰🇸🇰🇸🇰
jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

idáig jó a Szlovák győzelmet 3.36 odds-al kivettem


A 4.25 odds döntetlen bejött.

jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na bakker, győztek az angolok:)
jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Kikaptak a Ján Slotát csókolgató, benesi dekrétumoknak ujjongó, magyargyűlölő szlovákok. Szép volt Anglia!
jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Psycho ***** válasza:
81%
#19: elmondanád, ebben mi a bűbánat volt szép? Mert Bellingham gólján kívül ami volt, azt legutóbb a megye 3-ban láttam egy alsóházi rangadón.
jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!