Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetséges hogy belső konflikt...

Lehetséges hogy belső konfliktusok tették tönkre a magyar válogatott EB szereplését?

Figyelt kérdés
Nekem szokatlanul feszültnek tűntek a magyar játékosok az EB alatt, és ez másoknak is feltűnt, több helyen olvastam ezzel kapcsolatos elemzéseket. Rossi is eléggé megtörten, feldúltan nyilatkozott az EB kiesés után. Lehetséges, hogy konfliktust okozott Dibusz padoztatása, akivel kiharcolta a válogatott az EB részvételt? Vagy mondjuk Dárdai Márton beválogatása, aki nem is játszott az EB selejtezőkön. Nagyon sokat cserélgette is a kezdőjátékosokat Rossi, ami korábban nem volt jellemző rá, pl. Lang az első meccs után egy percet nem játszott, Szalai Attila is kikerült a kezdőből, az utolsó meccsre Fiola, Nagy Ádám is padra került. Lehet ez is konfliktus forrás volt, hogy akik az EB selejtezőkön stabil kezdők voltak, viszont azóta sokat romlott a teljesítményük, nem voltak formában az EB-n, ők a kezdőbe követelték magukat, Rossi meg inkább azokat játszatta volna, akik nem sokat tettek hozzá a kijutáshoz, de jobb formában voltak.
tegnapelőtt 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Lehet
tegnapelőtt 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érezték a nyomást mert a többség az EB győzelmet várta el tőlük
tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én inkább Sorosra tippelnék.
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd úgyis kiderül valszeg mi volt a hàttérben ha Rossi tényleg felbontja a szerződést és kitálal.
tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges ezeknél...
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!