Így már nem is olyan gáz, hogy kikapott Svájctól a magyar válogatott?

tegnapelőtt 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt gáz az sehogy sem, az volt a gáz, hogy a csapat úgy ment ki az EB-re, hogy fekete ló csapat, meg sima győzelem Svájc ellen.

Kikapni egy jobb csapattól nem gáz, de úgy kikapni tőlük, hogy előtte televan azzal a sajtó, hogy a Svájc Skót meccs fix 3-3 pont, na úgy már gáz.

tegnapelőtt 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az arcoskodás volt a gáz amit előtte előadtak. Svájc nagyon is jó csapat, még ha nem is esélyese az EB-nek. Papírforma volt hogy megverik a magyarokat.
tegnapelőtt 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Kezdik már,kezdik.az infantilis műsorvezető az M1-en most mondta hogy a magyarok sokkal többet mutattak a második félidőben mint most az olaszok.
tegnapelőtt 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mármint Svájc ellen persze.
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy Svájc meddig jut a kieséses szakaszban nem változtat a tényeken.

Szerintem nem gáz maga az, hogy kikaptunk svájctól, a ranglistán bár nem nagyon sokkal, de erősebb csapatnak van jegyezve, így igazából csak bejött a papírforma.

A bosszantó az, ahogyan kikaptunk. Nyilván nincs olyan, hogy "mi lett volna ha..." , de ha azon a bizonyos meccsen az a bizonyos első félidő "csak" olyan lett volna magyar játék szempontjából, mint a második, akkor szinte biztosan továbbjutottunk volna.

Azt sem mondom, hogy a mi csoportunk volt a legnehezebb, de szerintem nem szégyen harmadiknak lenni egy ilyen német és svájci válogatott mellett.

tegnapelőtt 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen hülyeségeket csak olyanok mondanak, akik vagy nem értik a focit, nem tudnak távlatokban gondolkodni vagy akik elfogultak.

Maga a svájci válogatott erősebb, kikapni tőlük rendben van. A gáz a mutatott játék volt. Volt kb 20 percünk, de az is csak azért, mert a svájciak annyit adtak ki magukból, ami kell a biztos sikerhez; amint gólt lőttünk, nem sokkal rá ismét pörögtek és megint közünk nem volt a meccshez.

A géz sokkal inkább az a 3 meccs, összességében, amit EB-nek nevezünk, mert a 6ból 4 félidőn kerestük fogalmunk sem volt, melyik bolygón vagyunk. Sem a svájciak, sem a skótok ellen nem voltunk partiképesek. A skótokat is csak azért vertük meg, mert kitámadtak, ha nekik jó az X, nem támadnak ki, reggelig nem rúgunk gólt, és akkor nem mehet ez a demagóg duma a köz-ben, hogy nyertünk meccset.

Szóval röviden a kérdésedre a válasz: az nem gáz!

tegnapelőtt 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem, így már egészen más értelmet nyer hogy kikaptunk Svàjctól, átértékeljük a csoportot amiben voltunk, mondhatjuk hogy nem szégyen a vereség olyantól aki most kiverte a címvédőt és már a neggyedöntőben van. Európa 8 egyik legjobb csapata vert meg.
tegnapelőtt 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor vertük, volna meg Svájcot, ha fideszes játékszabályok szerint zajlott volna a mérkőzés. Miszerint: a svájci kapu kétszer akkora, mint a magyar kapu. A svájciak nem léphetnek a magyar térfélre, és fele annyi játékossal állhatnak ki, mint a magyarok. És ehhez hasonlóak... Majd mindezek után, ha nyertünk, előadja az M1, hogy a magyar válogatott teljesen fer küzdelemben, óriásit focizva legyőzte Svájcot. A sok IQ nuku fideszes meg még el is hinné.
tegnapelőtt 22:49