Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy juthat el valaki arra...

Hogy juthat el valaki arra pontra, hogy képes a magyar válogatott ellen szurkolni?

Figyelt kérdés

Liberális médiumok hozzászólói a mai meccsen a skótoknak szurkolnak. Nyilván nem mindenki, láttam normális hozzászólást is, de elég aggasztó, hogy rengeteg ember a saját nemzete ellen képes drukkolni.


Ha valaki nem szereti a focit, az nem elég ok.

Én például a vízi sportokat nem szeretem, nem is értek hozzájuk. Mégis a magyaroknak szorítok, ha látok épp egy versenyt.


A válogatott egyébként elenyésző pénzbe kerül az adófizetőknek. Ezek a játékosok külföldön keresik meg a kenyerüket. Az EB meccsekre kapnak pár milliót, de ebbe tán csak nem halunk bele. A Puskás Aréna pedig kellett, szükség volt egy akkora stadionra (még talán kicsi is lett).


Az igazán sok pénzt a klubcsapatok emésztik fel. De emiatt a válogatott ellen kell drukkolni? Nem értem.


jún. 23. 15:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én a döntetlenért szorítok.

Az X-re 3,8as odds volt.

Úgyhogy feltettem rá egy huszast.

jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
23%

"Magyar foci=orban"


Orbitális nagy baromság. Jobban megetted Orbán etetését, mint a legegyszerűbb fideszbirkák. Erről beszélek, amikor azt mondom, hogy vannak náluk is sötétebbek.

jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
72%
Focit csak idióták néznek.
jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Na mi van "hajrá skótos" legények?

Csodálkoztok, hogy a liberálisok nemzetellenesnek vannak tartva?

jún. 23. 23:45
 25/29 anonim ***** válasza:
58%
Te meg csodálkozol hogy a fidesztálibok meg hülyének vannak nézve...
jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
44%

Abban még lehet reménykedni, hogy 1 gol kevés lesz ahhoz hogy ne essenek ki.

És rohadjon meg aki az utolsó percben golt lő.

jún. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"rengeteg ember a saját nemzete ellen képes drukkolni"

Ebben van némi pontatlanság. Ugyanis sok közülük nem magyar.

jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szuper, bejött a fogadás, mindenki a vendégem egy italra. :D

/#3/

jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%

Fordítsuk meg a kérdést: hogy juthat el valaki arra a pontra, hogy lehazaárulózza azt aki nem szurkol a magyar focistáknak?

Mégis miért kötelező nekik szurkolni? Kik ők nekem, vagy mitől lesz miattuk jobb az én életem? Egy rakás túlfizetett, nagyképű, harmatgyenge focit produkáló bohóc, akik mint embere tökéletesen idegenek, mi közöm van nekem ahhoz hogy a saját bankszámlájuk gyarapítása okán mit játszanak egy sportágban ami nem is érdekel? Mitől kellene nekem közösséget vállalnom velük? Azért mert ugyanaz a címer van a mezükön, mint a személyi igazolványomban? És?

Nem kis baj van a fejekben, ha egyesek abban mérik a hazaszeretetet hogy ki mennyire szopja a semmirekellő focistákat. Nem mellesleg azt a pénzt, amit a kormány a teljesen felesleges fociba beletol, lehetne értelmesebb, fontosabb, a hétköznapi emberek életét is befolyásoló dolgokra költeni: egészségügyre, oktatásra, környezetvédelemre, munkahelyteremtésre. Ehelyett arra költik hogy 11 botlábú egy labdát kerget balról jobbra, jobbról balra. És akkor még akinek ez nem tetszik vagy akit ez nem hoz orgazmusközeli állapotba, az hazaáruló. Nem barátom. Tudod ki a hazaáruló? Aki ilyen baromságok alapján címkézi a honfitársait, meg az a kormány, aki a focit a saját állampolgárai jóléte, egészsége, és a saját országa állapota elébe helyezi.

Nem mellesleg csomó más sportban szurkolok a magyaroknak. Úszás, vívás, vízilabda, kajak-kenu, kézilabda stb. A focistáknak nem szurkolok, mert nagyképűek, túlfizetettek, tehetségtelenek, és mert nem érdekel a vergődésük amit foci címszó alatt előadnak, ahogy a média mézesmázos bálványimádástól is a rosszullét kerülget.

jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!