Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy juthat el valaki arra...

Hogy juthat el valaki arra pontra, hogy képes a magyar válogatott ellen szurkolni?

Figyelt kérdés

Liberális médiumok hozzászólói a mai meccsen a skótoknak szurkolnak. Nyilván nem mindenki, láttam normális hozzászólást is, de elég aggasztó, hogy rengeteg ember a saját nemzete ellen képes drukkolni.


Ha valaki nem szereti a focit, az nem elég ok.

Én például a vízi sportokat nem szeretem, nem is értek hozzájuk. Mégis a magyaroknak szorítok, ha látok épp egy versenyt.


A válogatott egyébként elenyésző pénzbe kerül az adófizetőknek. Ezek a játékosok külföldön keresik meg a kenyerüket. Az EB meccsekre kapnak pár milliót, de ebbe tán csak nem halunk bele. A Puskás Aréna pedig kellett, szükség volt egy akkora stadionra (még talán kicsi is lett).


Az igazán sok pénzt a klubcsapatok emésztik fel. De emiatt a válogatott ellen kell drukkolni? Nem értem.


jún. 23. 15:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
Hajrá Skócia!!
jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
46%
Idegenszívű megrögzött magyarellenes emberek ezek.
jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%

Én nem szeretem a focit, nem szoktam szurkolni senkinek,pláne nem valaki ellen szerintem az már tényleg hülyeség ha valaki ezt csinálja.


Most amúgy szórakozásból fogadtam a magyarok győzelmére, úgyhogy most nekik szurkolok.

jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

Ezt most tényleg megkérdezed ma is? A tegnapi nem volt elég?

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
31%

Mondjuk én azt nem értem, ki az a barom aki csak azért azonosul egy sportolóval/csapattal, mert az magyarul beszél. És ennyi vele az egyetlen. közös tulajdonságod, de te istenittetni akarod ezeket a fitymákat.

Gondolj arra, mindenkinek magánügye mit gondol az adott dologról.


És még valami, hajrá Skócia, hajrá mindenki, aki szarrá veri ezeket a fitymákat!

jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"de te istenittetni akarod ezeket a fitymákat."

Nem akarok én ilyet. Lehet kritizálni őket. Szerintem és sokak szerint is Szoboszlai nagyon nagyképű, visszavehetne az arcból kicsit. Meg siralmas volt eddig a teljesítményünk, de ettől még biztos nem drukkolok a skótoknak.


#4 Azt a kérdést nem én tettem fel, most látom elsőnek. Legalább mást is zavar a dolog, nem csak engem.

jún. 23. 15:29
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

Tegnap óta már megkaptad az isteni felhatalmazást, hogy eldönthesd más kinek szurkolhat?

Tudom nehéz, de fogadd el, hogy semmi közöd hozzá! Mindenki annak drukkol, akinek csak akar.

jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom megérteni. Alapból nem szeretem/követem a focit. Mint ahogy az úszást, vívást, kézilabdát stb sem. De ha magyar csapat/sportoló játszik világeseményen, ha tehetem megnézem. És soha meg nem fordulna a fejemben, hogy nem szurkolok neki. Mint ahogy az sem, hogy elítélem, ha nem ő nyer. Az ellenfél játékosai ugyan úgy felkelnek hajnalban, feláldozzák az életüket a sport oltárán, megtesznek mindent a győzelemért. Büszke vagyok minden válogatott játékosra, minden olimpikonra. Ez szerintem egy nemzeti minimum kéne hogy legyen. Számomra mindenképpen az.
jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%
Orbán politikát csinált a sportból, elsősorban a fociból. Ennek ellenére aki a provokációt felveszi, az csak bizonyítja, hogy van a fidesz birkáitól is lejjebb.
jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#7

Persze, mindenki annak drukkol akinek akar.

De a magyarok ellen?? Elég beteges.

Ráadásul ezek az emberek többnyire nem is néznek focit. Egy nevet nem tudnának a skót válogatottból felsorolni. Szimplán csak a frusztráció idáig fajult náluk, a gyűlölet vezérli őket sajnos.

jún. 23. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!