Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy juthat el valaki arra...

Hogy juthat el valaki arra pontra, hogy képes a magyar válogatott ellen szurkolni?

Figyelt kérdés

Liberális médiumok hozzászólói a mai meccsen a skótoknak szurkolnak. Nyilván nem mindenki, láttam normális hozzászólást is, de elég aggasztó, hogy rengeteg ember a saját nemzete ellen képes drukkolni.


Ha valaki nem szereti a focit, az nem elég ok.

Én például a vízi sportokat nem szeretem, nem is értek hozzájuk. Mégis a magyaroknak szorítok, ha látok épp egy versenyt.


A válogatott egyébként elenyésző pénzbe kerül az adófizetőknek. Ezek a játékosok külföldön keresik meg a kenyerüket. Az EB meccsekre kapnak pár milliót, de ebbe tán csak nem halunk bele. A Puskás Aréna pedig kellett, szükség volt egy akkora stadionra (még talán kicsi is lett).


Az igazán sok pénzt a klubcsapatok emésztik fel. De emiatt a válogatott ellen kell drukkolni? Nem értem.


jún. 23. 15:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
55%

Azért ennyire álszent ne legyél, amikor a magyar drukkerek/ultrák is mocskosul, gyűlölködve fröcsögnek más játékosokra vagy szurkolókra.

Mondjuk én kezdem megérteni. Marha jó érzés ezzel bosszantani a hozzád hasonlókat. Hajrá skótok! Remélem elverik a magyarokat, már csak ezen kérdés miatt is. Küldöm is az imát a skót győzelemért.

jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
49%

Dárga kérdező, nem a magyarok elleni drukkolásunk a beteges, hanem az a buta mohóság, ahogyan te a saját ostoba dolgaidat próbálod ránk erőszakolni.

Szerencsére nem mindenki él annyi iq-val és eq-val, mint te, vagy a nagy büdös náci focidrukkerek.

Erre gondolj a ma esti vereség során is :))))

jó szurkolást és kérlek tűrd méltósággal azt, ami következik.

ÉS mg egyszer hajrá skótok.

jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
45%
Én fideszesként a magyarok ellen drukkolok. Ki nem állhatom ezt a nevetséges sportot, és hogy ennyi pénzt feccölnek bele eredménytelenül. Talán ha minél eredménytelenebbek vagyunk, akkor majd nem pazarolják rá az állami pénzt.
jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
48%
Sok embernek teljesen elvette az eszét a politika,Orbánfóbiával küzdenek vagy szimplán csak trollok.Nem kell velük foglalkozni.
jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
68%
Úgy, hogy irritálja (tök jogosan) a magyar focira költött kőkemény milliárdok, amik köszönő viszonyban sincsenek a felmutatott eredményekkel.
jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem minden épeszű tiszteséges ember a fasisztarezsim legfőbb jelképe, a magyar foci ellen szurkol. És minden vereséget a rezsim elleni győzelemként él meg. Nem hiszem hogy van olyan magyar aki nem a fidesz és a magyarcsapat TOTÁLIS MEGSZÉGYENÍTŐ vereségét várja.

Az a minimum, hogy ÖNGÓLLAL kapjunk ki.

jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
41%
Nem érzed kérdezö, hogy milyen idiotaság a magyarságot azonositanod azzal a néhány futballistával?? (Akik közül talán nem is magyar mindegyik?)
jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
25%

Magyar foci=orban


Ezért is utálom.



Ha nem állami milliardokkal lenne az egész fenntartva, hanem piaci viszonyok között, nem érdekelne annyira.

De így felhaborit, hogy erre megy rengeteg pénz, közben az egészségügy, az oktatás rohad....

jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
47%
Mert rohadt káposztalé folyik az agyuk helyén, azért...
jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
34%

Az egészségügy szinte megszünt, miközben a rezsimet kiszolgáló focistasztárok 100 milliós állami fizetéseket kapnak.

Átlag félévente összetörnek egy 200 milliós gépjármúvet, mert nem számít nekik a pénz és mindezt 100 % közpénzből.

jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!