Mikor láttál utoljára ilyen kilátástalan játékot a magyar labdarúgó válogatottól?

Miket mondanának vajon ha netán egyszer nyernénk is...:D
jún. 19. 20:24
 12/27 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, neked gőzöd sincsen ehhez a sportághoz. Az eddigi legjobb mérkőzését láthattuk a képernyőn és ehhez a magyarok helytállása is kellett. Minden tekintetben kiválóan játszottunk.
jún. 19. 20:25
 13/27 A kérdező kommentje:

Értem értem.

Nem tudom lesz-e valaki, tárgyilagosan meri értékelni a játékot, vagy most hazafias kötelezettség az önáltatás.

jún. 19. 20:28
 14/27 A kérdező kommentje:

Rossi:

“Most egy kicsit balszerencsések voltunk, elpártolt tőlünk a szerencse”

Ez tökéletes, nagyvonalú zárszó. Olyan magyaros:)

jún. 19. 20:34
 15/27 anonim ***** válasza:
49%

Milyen tárgyilagos értékelést vársz?

EB szereplésünk eddig egy kalap szamóca. De az előző mérkőzéshez képest sokkal jobbak voltunk. Ez mondjuk nem lesz elég semmire már az EB-n, tehát megintcsak leszerepelt a válogatott annak ellenére, hogy államilag öntik a pénzt a magyar fociba, azt eredmény meg az EB-re kijutáson kívül semmi.

16/27 A kérdező kommentje:

15:

Nem értek egyet, mert a Svájc elleni meccset a 60-85. perc között kontrollálta a magyar csapat.

A mai meccsen 2 nagy és két kis helyzetet leszámítva nem volt szinte a magyar csapatnál a labda. Ennél a 2021-es EB-n sokkal meggyőzőbb teljesítményt nyújtott a csapat mind a franciák mind a németek ellen.

M1 riporter:

“Kombinativ játékban felvettük a versenyt a németekkel”

Wtf?😁

jún. 19. 23:40
 19/27 anonim ***** válasza:
45%
Csak mondom, hogy a Magyarok Top 1 helyen állnak védekezésben. És ez most nem a csoport statisztika, hanem az összesített!
jún. 20. 20:52
 20/27 anonim ***** válasza:
59%
19) ez hogy jött ki?2 meccs/5 kapott gól eddig, plusz a svájciak beszorítottak a kapunk elé egy félidőn át.
jún. 20. 21:34