Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már olyan kilátástalan...

Voltál már olyan kilátástalan helyzetben, hogy azt gondoltad innen csak felfelé vihet az út?

Figyelt kérdés
És jobb lett?

jún. 14. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb lett, 3-4 év alatt, de fokozatosan javult.
jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Idő kérdése, mint minden.
jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen időszak. Aztán megtudtam, lehet és van még lejjebb is.

Ezt követően indultam meg felfelé de igen lassan

jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha van kedvetek, írhattok erről bővebben is.
jún. 14. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig olyanban vagyok.
jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is brutálisan kilátástalan helyzetben vagyok (pénz ügyileg) :((
jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Már gyerekként is ez éltetett, hogy ennél már csak jobb jöhet. Hosszadalmas szopás előzte meg de végül is jobb lett tényleg.
jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, igen. Sosem felejtem el, egy hasonló helyzetben lévő kollégámmal, akivel jóban voltam, meg vagyok azóta is, ültünk a fűben munka után, és nem tudom, hogy magát, vagy engem akart nyugtatni azzal, hogy innen már csak felfelé van.

Narrátor: nem csak felfelé volt. Egyikünknek se.

jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Összefolynak már az évek, de talán 2 éve lehetett az, hogy ezt éreztem. Akkor kifejezetten ijesztően mélyen voltam, nem is sikerült belőle egyedül kilapátolnom magam. Utána kezdődtek jóra fordulni a dolgok, szépen, lassan, bár még most is messze vagyok attól, hogy olyant merjek kijelenteni, hogy "minden a legnagyobb rendben van". De én már a mostani dolgokért is nagyon hálás vagyok, ugyanis remek dolgok történtek meg velem, amiknek örülök, hogy részese lehettem. Illetve voltak bőven sikerélmények is, amiket örülök, hogy megélhettem.
jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem felfele, hanem lefele, a negyedikről, repülésben.

Akkor elgondolkoztam, hogy talán mégsem kéne másoknak kellemetlen munkát okoznom a testem eltakarításával, inkább vállalom az életemet.

Szerelmi, életvezetési gondjaim voltak. Féltem szakítani a barátommal, féltem, hogy mi lesz velem nélküle. De a rossz kapcsolatból ki kell szállni. 3-4 hónap alatt sikerült a végleges szakítás, hazaköltöztem a szüleimhez. Néhány hónap alatt munkát is találtam, akkor az az álommeló volt számomra, érdemes volt kivárnom. Utána a szerelem is rám talált újra, csak egyenesbe kellett jönnöm magammal.

jún. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!