Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportfogadók, milyen (számotok...

Scream85 kérdése:

Sportfogadók, milyen (számotokra nagyon esélyesnek vélt) mérkőzést ajánlanál a hétvégi kínálatból?

Figyelt kérdés

Nagy "küldetésben" vagyok. A következő 3 hét alatt szeretnék megpróbálni összegyűjteni egy számomra nagyobb összeget (300.000.-) a következő 3 hét hétvégi kínálatából. Arra gondoltam hogy 10 ezerrel megdobnék minden hétvégén egy 10-es odds-os szelvényt (3-5 esemény), ehhez szívesen fogadnék ötleteket a 26-28-ai kínálatból, amit te a legbiztosabbnak vélsz.

Mondhatsz 1-et vagy többet is, minden ötletet szívesen fogadok.


Bízva abban hogy sikerül ez a tervezetem, előre is köszönöm a sportfogadó társak segítségét! :)


(Az én tippem: Lyon-Monaco mindkét csapat gólt szerez)



ápr. 23. 08:18
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

#30


Visszatértünk?


Jó topic volt a döntetlen vadászat.


Olasz fociban mozogsz amúgy?

máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy rossz stratégia a döntetlenvadászat de nincs annyi időm hogy ennyi bajnokságot figyeljek egyszerre. Te valami iráni kosárlabdára fogadtál, arról nincs is információm, csak olyanra szoktam amit már régebb óta figyelek meg tudom kik az erős, gyenge csapatok szóval ha bejött akkor szerencséd volt. Van aki a jégkoronggal is sikeres, én úgy láttam az még rosszabb mint a foci, simán elmennek a papírforma meccsek, magyarokra 1,07-et adtak meccs előtt románok ellen de kikaptak, Dél-Korea is kikapott tőlük...
máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

12# "És tudtad előre hogy annyi lesz vagy mi? ... eredményét is írd be de lehetőleg ne a meccs után."


27# Torino - Bologna X

0-0

máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

A mai X

Monza - Lazio

2-2


:)

máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
... odds 3.75 volt.
máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Te ezt nagyon érzed :)
máj. 4. 21:19
 37/49 anonim ***** válasza:

Cagliari - Lecce

1-1

odds 3.37

máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Három olasz meccs, a három téttel, meg is van a 300ezer.

:)


10.000×3.00×3.75×3,37 = 379.125.-

máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha megraktad. Bár szerintem háromból három döntetlen kötésben elég ritkán fog bejönni, inkább szingliben érdemes ezt és nagyobb összeggel.
máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

akkor most volt a ritka pillanat ...

:)

máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!