Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rosszul döntöttem? Sokszor...

Rosszul döntöttem? Sokszor fordul meg ez a fejemben.

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy kb 1évet, kicsit kevesebbet jártam focira. Azelőtt is szoktam focizni, elég sokat, és még most is csinálom természetesen, sportolást nem akarom abbahagyni. Nyáron volt egy kisebb sérülésem stb mind1, és most ősszel elkezdtem járni. Pár csapattársam elég ellenszenves volt, de ők régebben is, próbáltam figyelmen kívül hagyni, de hát csapattárs, elég zavaró ha akivel(akikkel) együtt játszol nem bír(nak) téged... Gondoltam járok továbbra is ez nem fogja elvenni a kedvem és majd megkedvelnek. Hát nem így lett, sőt, minél többet jártam annál többet szekáltak (pedig attól aztán nem kell félniük hogy a kezdőből kiszorítom őket mert ezerszer jobbak tőlem). Jártam-jártam, edzésről-edzésre kezdtem rosszabbul érezni magam köztük. Aztán volt már hogy el se mentem inkább pár edzésre olyanokra hivatkozva hogy fáj a fejem, stb... Inkább aludtam itthon délután vagy valami, csak ne kelljen úgy elmennem edzésre, hogy ilyenek a társak. Na mindegy, a focit természetesen folytatom, gondolkodom rajta hogy növelem az erőnlétemet fejlesztem magam és majd visszamegyek ha nem is ehhez a csapathoz, majd a környéken valahova. Csak sokszor megfordul a fejemben, hogy lehet rosszul döntöttem?

Köszi. 15/f


2010. szept. 27. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó a csapatport, mindig kipécéznek valakit akit basztathatnak, közben azért áll be a sorba a kemény magon kívül mindenki a basztatásba, hogy nehogy ő legyen a célpont. Mindig is így volt. Próbálkozzál inkább egyéni sporttal, ott is előfordulhat, de mivel nincsen egymásra utaltság, ezért ritkább, és mivel nem kell csapatjáték, ezért őszintébb az összetartás. Én konkrétan a tájékozódási futást ajánlom, de bármi más egyéni sportág sokkal jobb mint a csapatsport.
2010. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Hát sportolni mindenképpen szeretnék továbbra is, és pont a futásban gondolkodtam mivel futni szeretek. Viszont hiányzik a foci is, csak ha rágondolok arra a pár emberre... áh... lehet tényleg meg kéne próbálnom más városban is a környéken, de egyedül nem merek.
2010. okt. 2. 23:22
 3/3 anonim válasza:

ha van egy másik csapat akihez szívesen átmennél, akkor menjél át abba, és edzél még keményebben, hogy profibb legyél, mint voltál, és amikor véletlenül a volt csapattársaid ellen kell játszanotok, laposra verhetitek őket, vagyis megnyeritek a versenyt

(ami még jobb ha te lövöd be a döntő gólt!!)

2010. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!