Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippixen egyes kötésben ha...

Tippixen egyes kötésben ha két meccsre teszek, egy bejön, akkor nyerek egy győztes meccsen?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok.

2022. szept. 5. 20:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy ezt leírtad. Innentől ha valaki nem tudja ki vagy, csak belinkelem neki ezt, és látni fogja hogy egy igazi gyökér vagy.


"Köze nincs hozzá,a fogadóiroda bevétele abból a sok birkából származik,aki elhiszi hogy minél kisebb egy odds,annál nagyobb rá az esély hogy az bejöjjön."


Édes f*szom... és te komolyan elhiszed, hogy igazad van.


Te vagy az az idióta, aki folyamtosan azt szajkózza, hogy sportfogadásban senki nem lehet hosszútávon sikeres, mert szerencsejátéknak hívják, és a szerencsejáték hosszútávon bukta. (Ennek ellenére megpróbálsz itt okoskodni.)

Az odds jelentése tudod mi? Esély, valószínűség.


És mégegyszer leírom: a sikeres sportfogadó 2 körüli szorókra fogad. Az, hogy te ezzel kapcsolatban folyamtosan az 1.2 és 1.3-ról írsz, szintén csak azt bizonyítja, hogy egy gyökér vagy, mivel erről senki nem írt.


Az egész írásod egy hülyeség, semmi köze a tényekhez.

Te egy maximum 18 éves hobbi sportfogadó vagy, aki messze van attól hogy a témában sikeres legyen.

2022. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
54%
Ki a f*szt érdekel a szavad? Egy normális érved sincs,tökmindegy hogy mit ugatsz itt,csak vissza kell nézni az eredményeket hogy a te 1,50-es oddsaid mekkora arànyban jönnek be,és mekkora arànyba mennek el,és minden épeszű ember ràjön hogy ezekkel nem lehet pluszban lenni
2022. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
54%
Akkor magyarázd meg azzal a k*csog fejeddel,hogy ha az odds az esèlyt és a valószínűséget mutatja,akkor miért megy el hatalmas arànyban egy 120-30-as odds? Ha tènyleg a valószínűséget mutatnà,akkor egy ilyen kis oddsnàl valószínűbb màr nem is lehetne,nem igaz b*zi fejű?
2022. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Hatalmas idiótának kell lenni ahhoz, hogy az 1.2 és 1.3 szorzók ellen úgy próbálj érvelni, hogy konkrét példákat hozol fel.


Ezekkel a szorzókkal nem lehet hosszútávon nyerni, ez így van. De az, hogy te meccseket nézel, és utána vered a melled hogy HÁ EZ IS ELMENT MEG EZ IS, ez valami botrány, nem tudom nálad gyengébb érvelőt láttam-e már.


Az 1.2 odds valószínűsége nagyjából 75-80%. Ez barátom akkor is így van, ha te vért hugyozol. Tudod hogy miért? Azért, mert így működik A SPORTFOGADÁS. Az oddsokat publikálják, aztán a fogadók tétje alapján nő vagy csökken, persze minimálisan. Ez egy tökéletes rendszer, és ezért tudja csak 2-3%-a a fogadóknak verni. Az, hogy te időnként felhozod a chelsea-t meg a f*szom tudja melyik csapatot, hogy éppen kikapott, az ég világon semmit nem jelent. Ha megteszel 10000 darab 1.2-es szorzót, akkor 7500-8000 körül lesz a találati arányod, ami minuszos lesz, mert az 1.2-es szorzó már egy csökkentett verzió. Ha nem csökkentenék a haszon és a költségek miatt, akkor lenne kb. 1.28, bejönne 10000-ből kb. 7800-szor, és pont nullán lennél. De ha nem 10000-es mintán, akkor 100000-esen tuti.


Valószínűleg a 2. sor után abbahagytad az olvasást, mert ha értenéd, akkor felfognád hogy ez így van, de most majd azt fogod írni hogy NÉZD MEG A BAYERN HOGY KIKAPOTT stb.


Van itt még egy példa. A te imádott 10-es szorzód kb. 13 lehet. Azért lehet annyi, mert az ilyenek mint te simán megteszik még ezt a szorzót is (miközben az értelmes ember tudja, hogy maximum szórakozni jó, pénzt csinálni nem), és simán csökkentik sokkal jobban, mint a kisebb szorzókat, mert aki megtenne egy 13-as szorzót, az meg fog tenni egy 10-est is.


Tehát ha nézünk egy 100000-es mintát, akkor a te 10-es szorzód be fog jönni úgy 7700x, kb. Ezt ha k*rva jó vagy, akkor egy kicsit feljavíthatod, de kizárt dolog, hogy 10000 fölé vidd, és nyereséges legyél. Hiába vered a nyálad, hogy te 10-ből 3-4x nyersz tizes szorzóval, képtelenség.


És ha már ezt így leírtam, akkor leírom azt is, hogy aki tippet árul, az azért árul, mert kisebb bajnokságokra tippel, ahol az odds nincs ennyire tökéletesen belőve, és sokkal inkább lehetséges megverni a bukikat, mint mondjuk NFL meccseken, vagy PL meccseken. Viszont ha van egy olyan iroda, ahol a kisebb ligák is szabadon fogadhatók, akkor ki fognak tiltani előbb utóbb ha nyersz (soft irodák), tehát nehéz sokáig megmaradni egy helyen, a tippelőnek meg könnyebb eladni a tippeket mint mindig kunyizni az accocért.


Pl pinancle-nél, ahol leginkább csak nagyobb ligák vannak (sharp irodák), nincs is (vagy sokkal kevésbé) korlátozás, mint egy bet365-nél vagy 1xbet-nél. (Persze ez a két iroda sem egy szint).


Szívesne leírtam, nem kell megköszönni, viszont innentől egy percet sem szánok rá, ha nem tudsz normálisan kommunikálni.

2022. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Tessék, itt vannak az érveim. Kössél bele, elemezd ki, írj valamit mint egy értelmes ember. Látom nem bírtad ki hogy ne sz*rj ide amíg ezt fogalmaztam.
2022. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Jó,akkor àtvàltok normàlis hangnemre. Egy valamire adj választ. Van 5-6 odds,egészen az 1,7-6-ig,ami érdekes hogy nagyon sűrűn bejön,tökmindegy hogy mi a pàrosítás. Bővebben nem írok erről,mert ezt nem én fedeztem fel. Érdekes,hogy hétvégén is kb 20 ilyen meccsen minimum 15 alkalommal ezek az oddsok jöttek,tökmindegy hogy mennyire volt esélyes pl a hazai csapat. És ez nem egy egyszeri véletlen egybeesés,hanem hosszú ideje vezeti az ember ezeket az oddsokat. Nem az érdekel hogy szerinted ez mekkora baromsàg,hanem ha màr annyira értesz a fogadàshoz,akkor kívancsi vagyok mivel magyaràzod ezt.
2022. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nagyon sűrűn bejön?

Nem jön be többször, mint ahogy a szorzóból adódó esély mutatja, de ezt ne 5 mintán nézd. Az hogy te 1-1 nap találsz ilyet a top ligákon, amit figyelsz, semmit nem jelent.


Nyilván ha megnézel 10 meccset, és 2-nél azt látod hogy az esélytelen csapat nyert, akkor az feltűnik és megjegyzed. Olyan ez, mint amikor valaki osztja az észt kívülállóként, hogy "szerintem ez a csapat nyerni fog" és mond valami indokot, de ezt megcsinálja egy nap 10 csapattal, bejön kettő, és utána veri a mellét hogy milyen jól tippel, meg hogy szerinte neki fogadni kéne, mert ért hozzá és jól megtippelte ezt is, közben meg simán bukóba lenne, csak úgy érzi hogy jól megy neki.


Ne gondold azt hogy egy 1.2-as szorzót megéri megbundázni. Egy nagyobb fogadóirodának egy topligás meccsen tökmindegy ki nyer, azért alakul úgy az odds ahogy, hogy ki legyen egyenlítve a két oldal.

2022. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!