Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippixen egyes kötésben ha...

Tippixen egyes kötésben ha két meccsre teszek, egy bejön, akkor nyerek egy győztes meccsen?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok.

2022. szept. 5. 20:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
De annyira be vagy indulva erre a bizonygatásra,akkor mondtam hogy menj fel a tiktokra,és keresd meg a royaltipp fiókot. Aztán dolgozd fel a k*csog fejeddel,hogy igenis lehozható az a nagy odds elèg sokszor,nem 100-ból egyszer ahogy a te k*csog fejed hiszi. Meg milyen irreális meccsekről beszélsz? A ti nyomorult agyatokban létetik irreális meccs,meg hogy a nagy csapat nem kaphat ki,és stb. Akkor ébredj fel,és nézzél körül,hogy mennyi “irreàlis” eredmény született mostanában. De igazából nem számít hogy mit gondolsz,mert az ilyen k*csogok véleménye úgy sem mérvadó
2022. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
17: látod? Teljesen hülye.
2022. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Emberek mi a Fsz??
2022. szept. 11. 18:31
 24/37 anonim ***** válasza:

Látom

Amúgy 10-ből 1x írtam, az 100-ból 10 :)


De szerintem összekever valakivel, mert én nem válaszoltam neki eddig


Senki nem mondta, hogy nem kaphat ki az esélyesebb csapat, ha látnád én is magas szorzókkal nyertem...


De amúgy érdekelne, hogy single fogadásról beszél a kolléga vagy több meccs/szelvény és úgy jön ki a magas szorzó?

2022. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Igazóbl meccsekknél lévő szorzóra.


Nagyon kezdő vagyok.


Viszont már tanultam.


De mik mennek már ilyen témában, ti ugyanaz a 2-3 ember vagytok?

2022. szept. 11. 18:42
 26/37 anonim ***** válasza:
54%
Több mecs/szelvény nem egy meccsből nagy odds.
2022. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk. Ketten 4 pipával, meg ez a másfél pipás hülyegyerek, aki nem ír semmiről, csak anyázik. Azért másfél pipás. És minden kérdésnél ezt csinálja, ami sportfogadás.
2022. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
54%
Akarod mondani szernecsejàték
2022. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
54%
Még mindig nem tudtatok bizonyítékot mutatni erre az 50 milliós agymenésre,meg a kis szorzókra. És én írok a semmiről,igaz?
2022. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
31%
Visszatérve a bizonygatásra,a normális embereknek írom segítségként,nem ennek a 2 gyökérnek. A fogadóirodának az a lényeg,hogy te pénzt veszíts. És ezt hogy a legkönnyebb elérni?Ha a legbiztosabbnak tűnő meccseket bundázzák meg.Nyílván nem az összeset,mert az elég feltünő,de ha 10-ből 3-4 ilyen 1,20-as "fix" meccset megbundáznak,akkor már ők járnak jól,mert az emberek 99,99%-a arra fogad. És vajon miért adnak irreálisan nagy oddsokat pl egy kis csapat győzelmére,amikor közel nem olyan esélytelenek,mint ahogy az odds mutatja?Azért,mert ha egy ilyen gyökér mint amelyik itt írogat a kis oddsokról,meglát egy 3-4-es oddsot,akkor egyből fuuu ez 1,50 fölött van,ez biztos nem jöhet be,ez csak 100-ból 1-szer jön be. És ez a fogadóirodáknak csak jó,hogy az emberek 99%-a így gondolkodik az ilyen barmok miatt.Érdemes csak visszanézni hogy hány "fix" 1,20-as odds ment el az utóbbi időben. Vajon miért van az,hogy kb 10-ből 6-7-szer,teljesen az ellenkezője történik azoknak a dolgoknak ami logikus,és kikövetkeztethető lenne?Vajon véletlen? És írkálja az a barom,hogy hogyan adódik össze egy fogadóiroda bevétele,és a nettó f*szságait... Köze nincs hozzá,a fogadóiroda bevétele abból a sok birkából származik,aki elhiszi hogy minél kisebb egy odds,annál nagyobb rá az esély hogy az bejöjjön.Mindenkinek ajánlom,hogy próbálja ki,hogy hogy ezeket a "fix" meccseket rakja amire kb 1,20-as odds van,pl bayern,city,liverpool, győzelem kis csapatok ellen,és megláthatja majd hogy hányszor fog elmenni,és mennyire kifizetődő. És nem érdekel hogy ez a barom milyen magyarázatot fog kitalálni,mert nekem van igazam. Minden a pénzről szól az összes élsportágban,és a fogadóiroda irányít. A játékosok 99%-át is csak a pénz motiválja,semmi más,és ezért biztos hogy képesek úgy táncolni ahogy az iroda fütyül.
2022. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!