Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippixen egyes kötésben ha...

Tippixen egyes kötésben ha két meccsre teszek, egy bejön, akkor nyerek egy győztes meccsen?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok.

2022. szept. 5. 20:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%
Hú veled komoly gondok vannak #10.
2022. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
te vagy az aki 50 milliót nyert,igaz profi sportfogadó úr?
2022. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Lipcse-Sahtar 13x szorzó volt a vendégre amikor megraktam, ajándék volt igazából, mert úgy éreztem edzőbuktatás lesz...

Dinamo is bejött 7x odds, mondjuk szerencse kellett hozzá, de szintén úgy voltam vele ez a chelsea jelenleg mélyponton van


Szóval h milyen odds jöhet be az rengeteg mindentől függ, ismerni kell a sportot amire fogadsz, tisztában lenni dolgokkal, lásd első fogadásom

Ez, hogy csak azt nézzük egyikre 1,20 másikra 10x szorzó van nem jelent semmit (bayern-stuttgart 2-2)

Ennek köszönhető, hogy az iroda nyereséges, mert azért a fogadók nagy része csak ezt nézi


Múltkor tankoltam és egy férfi gépi tippmixet kért, hát ha nem hallom nem hiszem el, hogy ilyen van ,- de hogy még valaki használja is :D

2022. szept. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
27%
De ez az agyhalott profi sportfogadó szerint, csak a kis oddsok jönnek be, ami 1,5 felett van, az már hihetetlen kategória.
2022. szept. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
93%
Te szánalmas szar, azt írtam hogy 1.5 és 2.5 között célszerű fogadni. Húzd már el innen a segged nagyon messze, mert már teljesen szétb*szod a fogadó közösséget itt.
2022. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
90%
A 13-nak igaza van, de ezt is félreérted. Ő csak azt írta le, hogy nem a szorzó dönti el hogy mi jön be. Egy szóval nem mondtam hogy nem lehet egyszer-egyszer nyerni 10+ szorzóval, de aki azt mondja hogy hosszútávon az éri meg, ez hülye. Verd már máshol a nyáladat, mert minden kérdés alatt ezt csinálod, és mindenhol rajtad röhögnek, meg lepontoznak 0-ra.
2022. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Én értem az ő gondolatmenetét is, de azt már nem miért akarja ezt ennyi bizonygatni


Hobbifogadásnál a kis oddsak semmi értelme szerintem, aki profin fogad (nagy téttel) azok használják ezt

Én pl imádom beten a fogadáskészítőt, elképesztő oddsokat lehet összehozni, mondjuk én csak hobbiként nyomom a játék izgalmáért és alacsony tét

De durva látni, hogy egy semmilyen meccsből 15-20x szorzót lehet összehozni úgy, hogy nem is szálltál el a dolgokkal


Tegnapi Hoffenheim-Mainz mérkőzésen 15x odds lett a vége és simán bejött

Persze hosszútávon erre építeni nem lehet(bár kitudja?), csak úgy megjegyzésként írtam, hogy ennek több értelmét látom, mint pakolászni össze a 3-4 meccset vagy keresni az irreális mecccseket ami talán 10-ből 1x bejön

2022. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
91%

Épp ez a baj, hogy nincs mögötte gondolatmenet, mint egy kutya úgy ugat, nézd meg a többi kérdést ebben a témakörben.


Hiába kérjük hogy próbálja meg érvekkel alátámasztani amit magyaráz, de nem tudja. Szerinte 10 alkalomból 3-4x mindenképp bejön egy 10-es odds, persze ha így lenne mindenki milliomos lenne. Az világon mindenhol (profik körében) használt átlag 1.9-2.0 szorzót meg oltogatja, de csak úgy hogy random meccseket hoz fel ahol elbuknak az alacsony szorzók. Azt sem érti meg, hogy nem csak a kis (szerinte 1.2. meg 1.4, de sehol nem írtunk ilyet, csak 20 körülit) szorzót kell megtenni és egyből nyerés van, hanem abból is szelektálni kell. Igazi agyatlan hülyegyerek.


És minden kérdésnél megjelenik, mint egy hiána. Jön még ide is, semmi érve nem lesz.

2022. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
*csak 2.0 körülit
2022. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
30%
Na mivan megjöttél te is,te büdös k*csog. Te vagy annak a b*zinak a legnagyobb tanítványa,igaz? Mutass nekem profi sportfogadót? Mi az hogy profi sportfogadás? Még mindig szerencsejátékról beszélünk,amire te nem vagy ráhatással. Annak a senkiházinak is sokan írtàk,hogy mutasson valami bizonyítékot az ő álmában létező 50 milliójáról,aztán csak hebegett habogott,meg kukázott valahonnan egy 5mp-es videót amin tippmix szelvények vannak,annak ellenére,hogy ugye a profik a messziről kerülik a tippmixet,és csak beten jàtszanak. Ez aztán a nagy bizonyíték. Írtam neki,hogy akkor légyszíves írd le hogy kik azok a tippadók akikre elő kell fizetni,arra is volt valami magyarázata. Ha tényleg igazat beszélne,akkor megmondanà hogy erre és erre az emberre fizess elő,és kész. Neki abból nem származna hàtránya. De én bizonygassak,amikor ő talàlt ki egy mesét,amit nem bír bizonyítani. Akkor bizonyítsd be nekem,hogy a kis oddsok működnek. De a halott agyacskàdig az nem jut el,hogy ezekből a kis k*csog oddsaidból sem fogsz annyit eltalàni,hogy plsuzban legyél,mert NEM lehet. Lehet az akàrmennyire kis odds,és akármilyen esélyes a fogadás. Nem lehet 80-90 szàzalékos talàlati arànyt fenntartani. És akkor is jobb a nagy odds hosszútávon,még ha azzal a k*csog fejeddel a falnak mész is. De mondom,rakjàtok lehetőleg minél nagyobb téttel,a kis oddsokat,aztán ne írj ha a havi 250-es fizu pàr nap alatt elrobban.
2022. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!