Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen fehérjeport ajánlotok,...

Milyen fehérjeport ajánlotok, IZOMtömeg növelésére?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 188/78 atlétikus testalkatú. 2 éve focizom versenyszerűen és emellett gyúrok. Úgy öt kiló színtiszta izmot szeretnék fölszedni egy erre alkalmas tápkieg segítségével.Konkrétan mit ajánlanátok?
2010. aug. 19. 20:35
1 2 3
 21/25 Aquir ***** válasza:
Mellesleg meg azért nem jó a kombód, mert a sima fehérje általában drágább, mint a tömegnövelő, ha vennél hozzá mégtöbb mindent, akkor mégdrágább lenne, ezért kell venni a gainert és nem magadnak összedobálni a hülyeséget!
2010. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az 5 kiló izomhoz olvasd már el az első hozzászólásomat.Te meg 1 f*sz vagy simán mert:


1 leírtam és mondom neked is EZEK NEM HÍZLALNAK!!!EZEK NEM HOZNAK IZMOT SEM!!!A JÓ ÉTREND HOZZA AZ IZMOT ÉS EZEK EGÉSZÍTIK KI AZ ÉTRENDET.


2 itt nem 2 nézőpont különbségéről van szó te bré.Simán ez a termékkategória neve hogy TÖMEGNÖVELŐ

a másiknak meg hogy FEHÉRJE

Az nem 2 nézőpont kérdése hogy azt se tudod mi a különbség a fehérje meg a tömegnövelő között


3 Ha focizik valószínűleg szálkás mint 1 hal.Ez minek is kéne elb*szni 1 tömegnövelővel?Hogy utána lediétázza az izmot amit felszedett?


4 Mi a p*csömért okoskodik olyan aki azt sem tudja 2 teljesen más és eltérő termékcsaládról hogy mi a különbség köztük?


5 Azért mert a gainerben van fehérje akkor szerinted az 1 tejsavó?

2010. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Aquir ***** válasza:

Tudom mi a 2 között a különbség, de ezt már írtam korábban is! Az a különbség, hogy én értem, hogy te min akadtál fent, te meg nem érted, hogy nem ez a lényeg!

Közben behoztam a laptopom a terembe csak hogy a srácokat is szórakoztassam kicsit. Itt csupa csökött agyú ember van tudod, aki nem ért hozzá de azt mégis felfogták, hogy én miről beszélek és hogy te meg nem érted! Azt tanácsolták adjak igazat és kérjek bocsánatot, mert különben nem fogsz jót aludni az éjjel! :D Igazad van mester! Jó az ha van egy társa az embernek és egyetért vele így sokmindenben megtudják egymást erősíteni! Kijelentem, hogy nem értünk az egészhez és elmegyek egy nyelvtantanárhoz, hogy úgy tudjak fogalmazni, hogy mindenki megértse!

2010. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Aki laptoppal jár terembe az alapból eléggé egy csökött fajta lehet.És te még mindíg nem fogtad fel hogy azzal ellentétben,hogy szerinted a tömegnövelő 1 szénhidrátos fehérje,ez baromira nagy sarkítás.

Még tömegnövelő és tömegnövelő között is van különbség.De csak hogy értsd:


-A legszarabbak a sima dextróz és minimális fehérje tartalmú cuccok


-vannak a jumbo féle cuccok amiknek az alapját zab egyszerű ch mátrix meg vitargo adja(bár ez nagyon minimális)


-a gainer meg a volumass valamilyen fehérje kreatin és malto Ami halkan megsúgom foci mellé nem a legjobb

2010. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Aquir ***** válasza:

Sugdolózás helyett inkább adj egy msn címet, ott jobb lenne megtárgyalni a félreértést! Most komolyan szerintem ez egy gyönyörű barátság kezdete, csak van egy kis félreértés! Látszik, hogy értesz hozzá, csak még azt nem érted, hogy én nem neked mondok ellent, csak szimplán azzal kezdtem, hogy jobb a brutal gainer, mint a sima fehérje, amiben igazat is adtál, csak mi elkezdtünk vitatkozni azon, hogy mi a tömegnövelő, meg mi a fehérje.

Amiben abszolut igazad van szerintem is, csak félreértetted a brutal gaineres válaszomat! Mit szólsz? Dumálunk msn-en?

2010. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!