Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen fehérjeport ajánlotok,...

Milyen fehérjeport ajánlotok, IZOMtömeg növelésére?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 188/78 atlétikus testalkatú. 2 éve focizom versenyszerűen és emellett gyúrok. Úgy öt kiló színtiszta izmot szeretnék fölszedni egy erre alkalmas tápkieg segítségével.Konkrétan mit ajánlanátok?
2010. aug. 19. 20:35
1 2 3
 11/25 Aquir ***** válasza:
És honnan nyeri az energiát a foci+gyúráshoz? Fotoszintetizál? Amúgy meg vannak a fehérjék és a tömegnövelő fehérjék.
2010. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

B*zdmeg...Te is valami fogyatékkal élő lehetsz.


OLVASD MÁR EL A KIB*SZOTT KÉRDÉST TE GYÖKÉR!

Utána szépen amit írtam.És k*rvára nem kell összemosni mi micsoda.A tömegnövelő tömegnövelő a fehérje meg fehérje.Azért mert a tömegnövelőben van fehérje attól még nem ugyan az(és nem is tömegnövelő fehérje:D:D).A jobb minőségű tömegnövelőknek kb 35% a fehérjetartalma.1 jobb fehérjének meg 80%.A tömegnövelőben van ch is a fehérjében nincs.

go vissza a bb-re.Ez a színvonal ott nagyon nyerő

2010. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Aquir ***** válasza:

Elég hamar felkapod a vizet! Egy szóval sem írtam, hogy ugyanaz, inkább ennek olvass vissza! Azt írom, ami szerintem neki jobb a célja elérésének az érdekében.

Fogyatékkal élő meg az, aki nem bírja magát kifejezni káromkodás és sértegetés nélkül! ;D

2010. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ember te k*rva nagy debil vagy.Aztse tudod mit írsz nemhogy más.A 3. kommentemben írtam hogy jobb neki az a k*baszott gainer de te még mindíg vergődsz mint valami hal.


Itt ülök 1 nyomorék irodaházban 2 teljes napja.Nincs semmi dolgom csak válaszolgatok az olyan nyomorék rokkant hülyéknek mint te.De már ilyenkor a 2.nap végén úgy vagyok vele hogy akár mekkora f*sz vagy legyen igazad b*zdmeg.


Én vagyok a hülye a stílusom miatt nem te vagy a hülye azért mert baromságot írsz.Szedjed az izomtömegnövelőfehérjét ami nem tömegnövelő meg a fehérjét ami nem tömegnövelőfehérje.

Ha 1el több baromságot írsz agyvérzést kapok

2010. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Aquir ***** válasza:

Én is azt írtam, hogy az a jobb ergo megválaszoltam a kérdező kérdését a szemszögemből. Vergődni te vergődsz, mert velem foglalkozol, ahelyett, hogy a kérdezővel törődnél! Ne értsd félre engem mulattat, hogy így mérgelődsz és semmi olyat nem írtam, ami ne lenne igaz.

Szócsatázhatunk még, ha gondolod, de most megyek edzeni, majd utána írok!

2010. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Milyen fehérjeport ajánlotok?Tudsz olvasni te gyökér?Ez volt a kérdés.Beírtam hogy a gainer nem fehérje te meg kb 2-3 héttel később arról győzködsz hogy ez izomnövelőfehérje.Hát mennyen már az ilyen a f*szomba
2010. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Aquir ***** válasza:

Jó akkor lefordítom! Kérdés: milyen fehérjeport ajánlotok?

Válasz: olyan fehérjeport, amihez van szénhidrát is! (brutal gainer)

2010. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
De nem érted te hülyegyerek hogy azt tömegnövelőnek hívják és ennél 1 fokkal komplexebb?Főleg a gainer mert az egy malto tejsavó kreatin kombinációra épül.
2010. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A szénhidrát mellé fehérje okos ötleted meg lehet akár egy szar gagyi lószar fehérje amit elkeverek otthon mondjuk fruktózzal.szénhidrátos fehérje nesze igyad.Sőt beleöntöm brutal gaineres dobozba a natúr tejsavó+ch keveréket meg csapatok hozzá 1 kis kakaóport hogy legyen színe és vegyed b*zdmeg
2010. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Aquir ***** válasza:

Oké te okos gyerek! A srác 5 kiló izmot akar felszedni! Melyikkel egyszerűbb a foci+gyúrás megterhelés mellett?!

Nagyon okosan hajtogatod, hogy a fehérje az fehérje, a tömegnövelő az tömegnövelő (a pacal pörkölt is tömegnövelő és a szója is fehérje), csak azt nem látjátok, hogy a kérdezőnek lehet nincs annyi tapasztalata, mint neked és a szerinted legcélravezetőbb tanácsot kellene adni nem pedig nem pedig 2 nézőpont különbségét feszegetni!

2010. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!