Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mol BUBI ingyenes használat?...

Mol BUBI ingyenes használat? Jól értelmeztem?

Figyelt kérdés

Szóval, hogyha veszek napijegyet 500 ft-ért, akkor egy nap többször is használhatom fél-fél órákra a kerékpárt? például délelőtt egy félórát meg délután és este is? vagy akkor így már másfél órának számít ami 2000 ft? (vagy mennyi, mindegy nem ez a lényeg)

Segítsetek, nem igazán értem:)



2014. szept. 14. 17:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ugye kell hozzá a 25.000 ft-os kaució, ezt tudom..
2014. szept. 14. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg még csak 100 forint egy hétre! Most próbáld ki szerintem amíg ilyen olcsó!

Ha fél órán belül lerakod akkor nem kell többet fizetni. Tehát nagyon extrém eset: veszel egy heti jegyet, emiatt bankkártyádon zárolnak 25000 Ft-ot. Ezután te BuBira ülsz és 29 percig tekersz aztán lerakod és rögtön veszel ki újra bringát. Megint tekersz 29 percet.. és így tovább egy hétig éjjel nappal ;-) ha sose csúszol ki a 30 percből akkor a végén visszakapsz 24900 Forintot, tehát 100 forintért egész héten korlátlanul kerékpározhattál.


Én pl múlt héten vettem 100 forintos heti jegyet és egész héten reggel és este BuBival jártam.

2014. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:):D
2014. szept. 16. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bérlettel mész, akkor nem kell kaució sem. :-)
2017. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!