Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit reális költeni egy jó...

Mennyit reális költeni egy jó teleszkópra vegyes használat esetén?

Figyelt kérdés

70% város 30% terep(egyszerű erdei tekergetés)

Erre szeretnék venni egy jó teleszkópot kb 30-40 ezerig.


Mit ajánlanátok?Mennyit ésszerű és érdemes egy ilyen használatra költeni?


2012. okt. 20. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért már egész jót kapsz. Suntour XCM/XCR és Rock Shox Tora/Dart is belefér ebbe. Városban használva kevés tereppel nagyon sokáig bírják ezek. Nekem egy régi Rock Shox Indy van (már nem gyártják), 3000+ km van benne, versenyeztem is vele és most kezdett kotyogni, de a bringán ülve még ez sem érezhető.
2012. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 -Fremen- ***** válasza:

Én a kettő közül inkább a rock shoxot ajánlom, mert az alkatrészutánpótlása jobb, meg a komolyabb elimertebb gépekbe inkább azt tesznek (minőség).

De ha a másik jobban tetszik, vedd azt.


Viszont én a helyedben papucsosat inkább nem is vennék, ha hoszútávon gondolkodsz. Sajnos a leírtak olyanok, és tönkremennek idővel, inkább olajfürdőset: Rock Shox Reba. Újonnan 100, de használtan annyiért jutszhozzá, mint írtad: [link]

2012. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallo.


Szerintem maximum 25-30000,- Ft-ot.Egyszerüen nem lehet kihasználni az ennél drágább teleszkópokat.

Más ha valaki versenyez,de különben nem szabad megvenni.!

Ha az ember eladja egyszer,egyszerűen nem fizetik meg.

2012. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -Fremen- ***** válasza:
Szerintem meg természetes hogy használtan mindennek kb félára van. Ugyanúgy van ez a gagyi teleszkópokkal is. Hiába veszed meg 30ért, csak 15ért tudod eladni. Sőt, lehet hogy még annyiért sem, mert híre van. Ellenben egy nevesebb teleszkópnak magasabb ára lesz használtan is, sőt, vannak amik annyira jók, hogy idővel növekszik az áruk (tartja az értékét inflációval).
2012. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!