Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek? Napi...

Milyen kerékpárt vegyek? Napi használat, és hobbi. Aszfalttól a nehezebb terepig.200. 000ft környékén. Gepida, Kelly's, CTM.

Figyelt kérdés

Naponta használnám munkába járásra, és hobbi célra is. Nehezebb terep, akár ugratók is.

Megnéztem pár bringát, de legjobban a Kelly's Wandal, és a CTM Rocker tetszett, csak sajnos elég drága. Hasonlót keresnék 200.000ft körül.

Vonz az összteleszkóp, bár nem tudom milyen is lenne a legmegfelelőbb. Első teleszkóposok közül a Gepida Sirmium Pro tetszene.

Véleményeket várok. Köszönöm.



2014. ápr. 2. 17:43
 1/7 anonim válasza:
kelly wandal 349.000 forint mmost nézem..
2014. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
gepida jól néz ki
2014. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, 350k a Wandal, az nekem sok. Akkor inkább marad a Gepida. :)
2014. ápr. 2. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elsősorban munkába járásra kell, akkor nem ajánlom az összeteleszkópost, mert a rugóstag bemozgása és a nagyobb váztömeg miatt hamarabb elfáradsz. Én 200 körül a Kelly's Salamandert venném.
2014. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egész jónak tűnik ez a Salamander, bár nem olcsó a maga 225k forintjával. Azt hiszem érdemes lenne megnézni és kipróbálni. Köszönöm!
2014. ápr. 2. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

bikemag.hu vagy testbike.hu apróhirdetéseiben találhatsz a pénztárcádnak megfelelő, de használt cserébe viszont jó felszereltségű gépeket. Fully bicajt használtan sem nagyon kapsz 200k-ért.

Első bringának amúgy nem a legjobb egy fully mert elkényelmesedik tőle az ember, szvsz sokkal jobb ha hardtailen megtanulsz teknikásan közlekedni és ha már olyanok a terepviszonyok hogy nem bírod váltasz csak összteleszkóposra.

2014. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz montit munkába járáshoz?
2014. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!