Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpározással eltünthethető...

Kerékpározással eltünthethető e az uszógumi?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyokurazni hasam az mar egesz jo viszont uszogumim meg van. kerekpározassal es helyes taplalkozassal -tehat nincs csoki szensavas udito- eltuntetheto?


elnezést az ékezetek miatt telefonról írok!



2013. jún. 21. 19:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
idővel eltüntethető főleg a táplálkozáson múlik de sokat segítenek a hasizom erősítő gyakorlatok
2013. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és miket ehetek? Akkor kerékpározás nem igazán jó rá?
2013. jún. 21. 19:24
 3/16 anonim válasza:
0%
futással többre mennél,hisz a kerékpározás az csak a lábaidat erősíti ill a feneked formásítja, a futás viszont minden izmot megmozgat,és gyorsabban is lefogysz
2013. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Azért a helyes táplálkozás jóval több, mint hogy "nincs csoki meg szénsavas üdítő"...


Az izommozgás nem igazán van összefüggésben a fogyással, a futás meg az izommozgással...

2013. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, ne keverjük már az izomépítő gyakorlatokat a zsírégetésre szántakkal.

Kérdező, a kerékpározással igenis lefogyhatsz. Ha heti legalább háromszor egy óráig megállás nélkül tudod végezni. A táplálkozásra tényleg oda kéne figyelni, kezdésnek a telített zsírokat, gyors szénhidrátokat (cukrokat, fehér lisztes ételeket, telített zsírokat kerüljük.

Ha formásodni is akarsz, nem ártana izomépítő edzést is végezned, és a megfelelő(en magas) fehérjebevitelre is odafigyelned. Ha még vannak kérdéseid a témában, kérdezz bátran.

2013. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocs Wash, nem rád értettem XD
2013. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sejtettem :D
2013. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igazából mar nem vagyok kover! 180 cent es 80-81kg vagyok jelenleg! csak hat uszogumim meg van! amugy szobabiciklit akarnék venni! akkor most jo uszogumi ellen vagy sem?
2013. jún. 21. 20:45
 9/16 anonim ***** válasza:
"Úszógumi"=genetikailag meghatározottan a derék környékére rakódó zsír. A zsírt pedig, mint már írtuk, aerob mozgással és diétával tudod a legjobban eltüntetni.
2013. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy muszáj vagyok szobabiciklivel beérni,mert a parommal egy kis lakasba elunk lakotelepen es nem igazan tudnank hova rakni a kerékpart! bar azzal szivesebben elmennek. meg is elvezetesebb kint a szabadba mint bent a lakasba tekerni. de sajnos ahol most lakunk ott csak a szobai johet szóba!
2013. jún. 21. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!