Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez milyen bicikli szerintetek?

Ez milyen bicikli szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]



Megéri az árát? minőségileg milyen? esetleg tapasztalatok?


2012. júl. 14. 15:01
 1/8 anonim válasza:
adok egy tanácsot: SOHA ne vásárolj a vateráról ilyen dolgokat!meg az atól függ menny pénzt fektetnél bele és mennyi idős vagy akkor inkább ez: [link] vagy ha idősebb vagy akkor ez: [link]
2012. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából 40-50 között szeretném megúszni ezért szeretnék vateráról esetleg használtat venni mert teleszkópos mtb-k elég drágák ha nem akciósak...
2012. júl. 14. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a fos sz@rt meg ne vedd,nem ér egy forintot sem.
2012. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ösztelós bicót csak 150 fölött érdemes venni , javaslom ennyi pénzből vegyél egy merev villásat vagy egy első telósat ami használt , hidd el ennyi pénzért lehet kapni olyan használt bringát ami sokkal tovább bírja mint ez a szar, ja és amilyen tárcsa van ezen , az szarabbul fog mint egy normális v fék
2012. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok , még annyit hogy vettem egy kb hasonlót amikor még nem bringáztam annyira , és rühelltem mert kb 25kg , borzalmas az egész bicó , most egy 100 ezres első villásat használok hidraulikus tárcsával és ég és föld a különbség
2012. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oksa köszi megmentettetek egy fölösleges kiadástól :) Akkor szerintem 50 körül veszek egy elsőtelós Hauser-t azt hallottam hogy az jó :)
2012. júl. 14. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

ez valóban egy tescorugós vacak, újonnan olcsóbb lehetett...

Teleszkópos biciklit, csak akkor vegyél ha ki is használod, ugyanis rengeteg mozgási energiát el tud nyelni... főleg emelkedőnek felfelé...

2012. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 claidheamohmor ***** válasza:

...már megint ez a dunlop... pár hónapja elárasztotta a netet, és itt a gyakorin is sokan kérdezik, hogy "szerintetek milyen?".

Szerintünk ez, és hasonszőrű társaik szerintünk egy sz@r, f@s, fölösleges pénzkidobás szerintünk, ha nem veszed meg, megkíméled magad egy csalódástól, meg némi mérgelődéstől. Szerintünk.

2012. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!