Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék építeni egy elektrom...

Szeretnék építeni egy elektromos kerékpárt (? ) Többi lent

Figyelt kérdés
na ott kezdeném hogy egy 1000w os mtd fűnyíró motorral szerelmém fel mert ugye az elektromos kerékpárok 300w max. ez azért van mert a felett jogosítvány kell rá tudom de ez most nem fontos, arra lennék kíváncsi hogy egy öszteleszkópos biciklibe egy ilyen motort középre be leket e építeni és hogy kb mennyivel menne na meg hogy egy autó akkumulátor elég e hozzá hogy meghajtsa azt az 1000w motort meg még mit tanácsoltok mert váltós is lesz bicikliváltós..

2012. júl. 11. 17:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
13 éves fiú vagyok és 1év mulva lesz jogsim motorra akkor veszek egy robogót de addig kellene nekem egy ilyen
2012. júl. 11. 17:31
 2/13 intrepid ***** válasza:
90%
1000 Wattos motor úgy szétkapná a biciklidet, mint majom a kalapot. Az autóakkumulátor olyan nehéz neki, ha belemész kátyúba, összetörik mint a nápolyi. A bicikliváltó az első komolyabb gyorsításra megszakad mint a véreshurka.
2012. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valamint ez a kérdés pont nem ebbe a kategóriába való.
2012. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akor egy váltó nélküli más akksival? mennyit menne és mmilyen lenne?
2012. júl. 11. 17:49
 5/13 anonim ***** válasza:

interpid

jók a hasonlataid:D

2012. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sznofru ***** válasza:
Nagyon jók :) Jó nagyokat röhögtem :)
2012. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát. Szerintem egy benzines motorfűrészt szétkapsz és abból egyszerűbb építened. Amúgy meg szerintem is szét fog potyogni az a bicikli. Gondolom nem egy 500.000ft-os összteleszkópos bicikliről van szó. Van egy sejtésem, hogy ez inkább egy összteleszkópos terror gatyisztánból.
2012. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1000 W/12 V= 80 Amper. Bakker az még gombócból is sok!
2012. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
am 140.000 ft os alu váza és a benzinmotros nem jó!! mert azért már JOBBAN szol a rendőr
2012. júl. 11. 23:24
 10/13 anonim ***** válasza:

A vállalkozó kedved szimpatikus, de azért ez sztem egy kicsit nagy falat lenne :) Eleve ha jól tudom, a fűnyíró motorok 230V váltóáramról mennek, neked meg van 12V egyen... kell egy 1000W-os inverter, nem olcsó mulatság.


Másik, még ha rá is tudod tenni (végül is a Dongó motor is kb. hasonló kaliber), akkor is kapsz egy mopedet, ami bringának dögnehéz, motoros üzemmódban megy kb. 40-nel, és ha a rendőr meglát, akkor rögtön kiszúrja a turpisságot, ha másról nem, a sebességről (de azért külsőre is fel fog tűnni, hogy ezt nem a teszkóban vetted) Mivel smkp-nak számít, eleve nem is vezetheted.


Ha rám hallgatsz, veszel egy jóféle outit, a motort meg a saját lábaidban kéne kifejlesztened. 13 éves koromban én is mentem simán 40-nel egy 10sebis Csepel Apollóval.

2012. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!