Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerül mostanában egy...

Mennyibe kerül mostanában egy bicikli?

Figyelt kérdés
Lehetőleg teleszkópos és inkább városba, utakon használnám de ilyen jó kátyús utakon tehát rosszabb mint egy földes út :)
2012. júl. 13. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

40 ezertől több millióig.


használtat kapsz 40 ezer alatt is.nekem pl mázlim volt én 8 ezer forintért vettem egy egész jó bringát viszont a sebváltót és a fékeket nekem kellett megcsinálnom.

2012. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és 40-ért csak nagyon rossz minőségű ócskaságok vannak amik állandóan elromlanak stb.?
2012. júl. 13. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olcsó 40e alattim is és drágább is. Ég és föld a különbség. Pedig a drágább se egy csúcskategóriás méregdrága darab. Sokkal könnyebb hajtani, a fék ezerszer hatékonyabb a váltás is halál pontos és egyszerűbb. Sokkal nagyon sebességgel tudok vele kisebb erőt kifejtve közlekedni. Valamint nem hullik szét alattam naponta.


Szerintem olyan 50-60e alatt nem érdemes nézni, ha új kerékpárról beszélünk.

2012. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen árkategóriában gondolkodsz,én is szeretek biciklizni és most fogok is egy új biciklit venni. [link]
2012. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) árban olyan 40-50 között szeretném megúszni... abból lehet már egy terepen is jobban használható teleszkópos, esetleg összteleszkópos biciklit venni? nagyrészt aszfalton mennék vele de terepen is szeretnék néha menni kicsit :)
2012. júl. 14. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Össztelósat 40-50-ért nem fogsz kapni. Mármint normálisat. Használtam 250e-es bringát, ami hulladék volt. A 140e-es bringám sokkal jobb volt annál.

Amúgy mostanában 10.000-2.000.000-ba kerül egy bicikli.

2012. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Összteleszkóposat nem fogsz kani ennyiért. Legfeljebb valami áruházi bóvlit, ami rövid idő alatt széthullik alattad.

Első teleszkóposból ha szerencséd van és kifogsz valami akciósat, akkor talán tudsz venni valami belépő szintű spirálrugósat, ami se nem állítható, se olajcsillapítás nincs benne, de látványnak legalább lesz rajta teleszkóp.

2012. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

100 000 már forintért lehet akciósan olyan bringát amivel gond nélkül lehet bringázni . Ez alatt nincs jó minőségű bicaj .

40K-ért használtat keress . Jobban jársz .

2012. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30-ért is lehet venni újat
2012. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!