Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyon ciki hogy 13 évesen...

Nagyon ciki hogy 13 évesen nem tudok biciklizni?

Figyelt kérdés
gondolom eléggé...(am lány vagyok)

2012. jún. 25. 09:38
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hát igen de tanulj meg! Gyerünk! Biztos sikerülni fog. Olyannak könnyű mondani aki már tud, hogy " könnyű" de aki nem tud annak ez nem segít. Nem mondom ,hogy először könnyű kiskoromban én is nehezen tanultam meg. Ha elesnél ne add fel abból csak tanulsz. Próbálkozz újra. Sok sikert! Megtudod csinálni. :))))
2012. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
kiskoromban félig megtanultam,tehát nemhiszem hogy nagyon nehéz lenne.talán még megtanulok.
2012. jún. 26. 09:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes kipróbálni. Úgy vélem majdnem mindent érdemes kipróbálni, hogy megtudjuk mi az amit szeretünk, de az extrém dolgok mindig ízlés kérdése szinten mennek. Viszont a bringázás (a normális bringázás) nem extrém valami, ráadásul sokszor jól jöhet akkor is, ha amúgy nem bringázol (mondjuk meghívnak vidékre nyaralni ahol egyszer-egyszer el kell ugrani a kisközértbe, velem ezerszer volt ilyen :) ). Úgyhogy ha van a közeledben egy bringa, akkor hajrá, aztán még az is lehet, hogy megkedveled (szerintem borzasztó addiktív dolog, de ez mondjuk alkati kérdés).
2012. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
Elég ciki. Gyorsan tanulj meg! Kérd anyukád/apukád segítségét. Ők biztos tudják, hogyan tanulj meg. Ja és kéne egy bicikli!
2012. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem tudod mit hagysz ki!! De amúgy nem ciki csak nem jó ...veszem például a csokit:) :500 éve még nem tudták hogy mi az és épp ezért nem is hiányozott nekik ma már egy napot nem bírunk ki csoki nélkül ;de ilyen a számítógép is:)
2017. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Janika1177 válasza:

Nem ciki. Csak sok mindenről le maradsz. Meg kell tanulni. Kérj meg valakit hogy tanítson.

Szülők, idősebb testvér, vagy egy barátot

jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!