Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem ciki egy kicsit?

Nem ciki egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ujra kezdenék rendszeresen kerékpározni 39-évesen napi 30-50 kilométert, (országútival) 12 éves koromtol 25 éves koromig, míg meg nem nősűltem rendszeresen kerékpároztam. Most ujra szeretném kezdeni, de a velem egykorú korosztály (haverok) "inkább gyere igyál egy sőrt" jeligével leakarnak beszélni róla. Tényleg ciki már ijen idősen ujra kezdeni a rendszeres kerékpározást? Vettem egy használt országútit amivel 2-hete- heti 3-4 alkalommal tekerek napi 20-30km-ert de a haverok azóta úgy néznek rám mint egy "bugyantra". Azt mondják 39-évesen már ez nem való nekem. Igazuk lehet?
2012. jún. 23. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs igazuk - remélem Te is érzed.
2012. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Eggyaltalan nem ciki csak a barataid nincsennek hozzaszokva h egy 39 eves mindennap letegyen 50 km-t(igaz egy munkas embernek eleg ha hazamehet lepihenni a 8-ora utan nme hogy meg letegyen 50 km-t,de semmi baj nics fele sportolj reggeliben,este meg igyal meg egy jo hideg korso sort a baratokkal!!:)
2012. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Bratilla válasza:

Egyáltalán nem ciki. :)

A barátaid meg majd csak irigykedni fognak, hogy milyen jó formában leszel, amikor ők a sörhasukkal küszködnek majd. :)

2012. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem az. Sőt.. Szerintem csodálatra méltó, hogy még van erő ilyensmire ebben a korban. Jó ha még ebben a korban sem hagyjuk ellágyulni magunkat.
2012. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
szerintem nem ciki csak tedd azt ami jól esik
2012. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
apukám 45 évesen kezdett bele újra és nagyon élvezi, új erőre kapott :) nagyon sokat járnak sportolni azóta is, nagyon örülök nekik, sokkal fiatalosabbak lettek (most lett apu 52). :)
2012. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm. 68 éves. Ha gondold egyet akkor Komáromból elteker Veszprémbe. Szinte 60km-es táv alatt nem is nagyon megy.


TEKERJED!!!

2012. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már... El kell menni bicajjal sörözni. Ez a megoldás:D

Amugy szerintem egyáltalán nem ciki. Tekerj amennyi csak jól esik. Sok sikert, jó szórakozást.

(a haverokkal meg ne törődj, majd lesz másik téma, de sztem ők is szivesen mennének csak nem bírnak meg az asszony nem engedi őket:D)

2012. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! A válaszok önbizalmat adtak nekem, ezentúl a kerékpározás lesz a kedvenc szabadidő tőlésem.
2012. jún. 23. 22:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt azért érdemes tisztázni, hogy egy 39 éves férfi egyáltalán nem vénember! :) Én is hasonló korú vagyok, és amikor csak lehet, tekerek valamerre és nagyon élvezem. Rendszeresen taláélkozom hasonló korú hapsikkal, meg jóval idősebbekkel is. Itt nyilván nem is arról van szó, hogy hogyan tudsz felzárkózni a Tur de franc élmezőnyéhez, hanem a kirándulás, a mozgás öröméről. És ugye azt se felejtsük el, hogy a szervezetünk akkor működik jól, ha rendszeresen használjuk :)
2012. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!