Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem ciki egy kicsit?

Nem ciki egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ujra kezdenék rendszeresen kerékpározni 39-évesen napi 30-50 kilométert, (országútival) 12 éves koromtol 25 éves koromig, míg meg nem nősűltem rendszeresen kerékpároztam. Most ujra szeretném kezdeni, de a velem egykorú korosztály (haverok) "inkább gyere igyál egy sőrt" jeligével leakarnak beszélni róla. Tényleg ciki már ijen idősen ujra kezdeni a rendszeres kerékpározást? Vettem egy használt országútit amivel 2-hete- heti 3-4 alkalommal tekerek napi 20-30km-ert de a haverok azóta úgy néznek rám mint egy "bugyantra". Azt mondják 39-évesen már ez nem való nekem. Igazuk lehet?
2012. jún. 23. 19:09
1 2
 11/13 pacsi ***** válasza:
az a ciki, ha valaki ennyire nem fogja fel, hogy a mozgás hasznos. Az volna a normális, ha az emberek még 60 évesen is mozognának, persze nem úgy, mint egy húszéves, de valamennyire kéne. Szóval grat a haverjaidnak, ha emiatt néznek rád furán.
2012. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 vinczem válasza:

Dehogy ciki. Párom 40 évesen kezdte újra. :-) Ő a hegyek szerelmese, vett magának egy új mountain bike-ot, és elindult felfelé az első közeli "hegyre"...csak a harmadáig jutott. Most már simán felteker.

És azóta a barátai is újra kedvet kaptak a biciklizéshez. :-)

És azóta a gyerekeknek is vettünk meg nekem is biciklit, hétvégente (ha nem is emelkedőkön), de együtt kerekezik a család. :-)))

2012. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én kevesebbet hagytam ki és pár évvel fiatalabb is vagyok, de mikor tavaly hegyre menet elkentem az összes 20-évest, akkor nem éreztem magam vénembernek.
2012. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!