Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Késő elkezdeni biciklizni?

Késő elkezdeni biciklizni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és eddig egyáltalán nem érdekelt de most valamiért mégis szeretnék megtanulni biciklizni vagyis inkább bmxezni. Késő ilyenkor elkezdeni? nehéz ilyen korban megtanulni?

2012. máj. 31. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
én 23 évesen kezdtem, és tök jól belejöttem
2012. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy dologra válaszolj. MIÉRT BMX?! -.-

Nőjjetek már fel, nem kell még több raj...

Vagy biciklizz rendesen vagy menj street/dirt-re.

Ne vedd sértésnek, csak már eléggé idegesítő hogy mindenhol köpködös, cigis, bmx-es "kemény"gyerekek vannak..

2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 claidheamohmor ***** válasza:

Sosem késő, és a BMX-ezést sem tartom rossz dolognak. Közlekedni ugyan kicsit sem praktikus, de sportnak nem rossz az sem, ha sokat gyakorlod a figurákat :)

Persze én a helyedben nem azzal kezdeném, előbb meg kellene tanulni nem elesni :D

2012. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a 2.válaszolónak: nem raj és "kemény" gyerek akarok lenni..azért szeretném elkezdeni mert nagyon tetszik mint sport, 1 éve deszkázom és szeretném már kipróbálni milyen érzés bmx-ezni is.


claidheamohmor: neked pedig köszönöm hogy válaszoltál, adtál egy kis önbizalmat:) és én sem úgy gondoltam hogy egyből bmxel kezdem:D

2012. máj. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!