Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hány km. -t tud biciklizni...

Hány km. -t tud biciklizni egy tíz éves gyerek egy biciklitúrán naponta, ha nem fiú és nem izompacsirta?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 15:45
 1/10 anonim válasza:
mi anno ennyi idősen simán lenyomtunk 30-40 km et.
2012. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

10 évesen tesómmal együtt (lány) simán lebicajoztunk 40 km-t.

És ezt persze nem váltós bicajon és nem alföldön!


Amúgy ha nem fiú a gyerek akkor ugye lány? (most remélem hogy erre igen lesz a válasz, bár manapság már sose tudni)

2012. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A "nem fiú"-t magyarul úgy mondják, hogy lány.
2012. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a kérdésben az van, hogy naponta, akkor én úgy értelmezem, hogy nem egynapos a túra.

Szerintem 20 km elég egy napra, hogy másnap is legyen kedve biciklire ülni!

Amúgy sokban függ a biciklitől, a tereptől és attól, hogy szokott-e biciklizni egyébként!

De annyit fog tudni pontosan, mint a többiek!

2012. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát az attól függ, én ennyi idős koromban volt hogy 40-et, és nem haltam bele, de én nem lány vagyok, és nem tranzfesztita, ha egymás után több nap, akkor talán érdmees kevesebbet
2012. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem lány vagyok, de 10 évesen, már imádtam biciklizni, bár nem voltam izompacsirta, nyaranta apukámmal minden nap mentünk ki délután a szőlőjébe melózni, főleg ő melózott amíg én csurikra lődöztem csúzlival:P

oda vissza 40km, de általában ilyen fél háromnegyed órákat vertem rá apámra... odafele nem volt gond, csak hazafele volt uncsi, hogy a ház előtt meg kellett várni aput, hogy anyu meg ne tudja, hogy egyedül száguldoztam az országúton...

2012. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

7 éves gyerekkel 3 napos túrára napi 30 km-t tervezünk sík terepen, burkolt úton.


Nagyon függ attól, hogy szokott-e biciklizni, mennyit szokott, és hogy lesz-e hozzá kedve. Szerintem egy átlagos, nem elhízott tízéves lány fizikailag bírna 50-60 km-t is (persze nem hegyen), de nem lenne hozzá kedve, motivációja. Ha háborúban menekülni kéne, ennél többre is képes lenne.

2012. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vinczem válasza:

Minden viszonylagos. Előbb ezeket kéne tudni:

Szokott biciklizni?

Szeret is biciklizni?

Milyen bringája van, hány colos, milyen gumikkal, váltóval?

Sportos vagy tunya a lány?

Hány napos a biciklitúra?

Sík terepen lesz vagy dombos terepen vagy a hegyekben a biciklitúra?


Támpontként:

Tisza-tónál, vízszintes terepen a 7 és 9 éves (vézna!) gyerekeim 40 km-t tekertek 1 nap. A kicsinek 20"-os, a nagynak 24"-os kerekű biciklije van, váltós mindkettő, mountain bike gumikkal. HA minden nap tekertünk volna, a kicsi nem bírta volna a napi 40 km-t, a nagy igen.


Ha válaszolsz a fenti kérdésekre, többet is tudunk segíteni. :-)

2012. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

8 éves korom óta minden évben mentünk biciklitúrára, 1 hetesek voltak, az év többi részében nem tekertünk semmit.

Napi 40-60 km simán megvolt. Nem verseny volt hanem kényelmes tekerés, közben városnézés, ebédelgetés, ilyenek.

2014. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A "nem fiú"-t magyarul úgy mondják, hogy lány."



Nem egészen. Mostanában kérdőíveknél így szokták:

férfi,

nő,

nem bináris


Szóval ha nem fiú az még nem feltétlenül lány.

2022. ápr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!