Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizessel fogyhatok a...

Biciklizessel fogyhatok a hasamrol, fenekemröl es a combomrol?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok, 6 honapja szültem, terhesseg alatt hiztam 22kg-ot.57kg voltam terhesseg elött, most vagyok 65kg, eddig nem mozogtam olyan sokat, a csaszarmetszes miatt sem.

A hasam egy picit log es tiszta zsir.



2012. jún. 5. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fogyás attól függ, sikerül-e több energiát elhasználnod, mint amennyit a táplálékból nyersz.
2012. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen, megprobalok ügyesen taplalkozni! :) Akkor talan sikerülni fog.
2012. jún. 5. 11:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a bicajozással kalóriadeficitbe kerülsz, akkor fogyni fogsz és mindenhonnan, mert nincs helyi zsírégetés. Genetikailag eldöntött, hogy honnan milyen ütemben menjen le zsír fogyáskor. Ez egyénenként változó.
2012. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mit jelent a kaloriadeficit??Bocsi az offert, de elötte nekem sosem volt problemam a sulyommal, ehettem, amennyit csak akartam, nem hiztam semmit.
2012. jún. 5. 11:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, amit Kolompár Achillesz is írt; több kalóriát használsz fel, mint amit beviszel.
2012. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) :)
2012. jún. 5. 13:24
 7/13 anonim válasza:
Szia, inkább a Callanetics-et vagy a Pilatest próbáld ki, az nagyon jól formázza a hasat. És az ultrahangos zsírbontás is jól jöhet, ha már nem szoptatsz. [link]
2012. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg maradjon a bicajnál, mint normális aerob edzésnél.
2012. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm de inkább maradok az olcsóbb megoldás mellett.És az igazat megvallva, nem nagyon hiszek az ilyen "trendi" dolgokban.
2012. jún. 5. 22:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Végre egy okos nő, aki nem veszi be a hatástalan trendi dolgokat és a helyi zsírégetés mítoszát. Bicajjal és kocogással már milliók tudtak lefogyni, én is rengetegszer szálkásítottam le magam, mint ahogy most is.

Ez az ami működik és nem megy rá az ember pénze.

2012. jún. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!