Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizéssel izmosodhatok?

Biciklizéssel izmosodhatok?

Figyelt kérdés

A tömegem nő-e tőle vagy csak zsírt fogyaszt? Ha napi 1 órát biciklizek intenzíven dombra fel úgy izmosodok?

A gyúrás meg ez az nem jött be, most sokat eszek már, biciklizni meg nagyon szeretek. 19f vagyok 185cm és 57kg, nagyon sovány, de leginkább a lábammal vagyok elégedetlen. Kösz előre is a normális válaszokat!


2010. nov. 23. 20:51
 1/7 gfero válasza:
kaloriát tudsz égetni vele meg a láb izom erősödik tőlle
2010. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat bicajozol akkor formálódik a lábad és valamennyire izmosodik is, de ahhoz tényleg sokat kell bicajozni. De bicajozás mellett csinálj más láb formáló, erősítő gyakorlatokat is, úgy hatásosabb lesz.
2010. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemnagyon, max a lábad
2010. nov. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nehéz fokozaton tekersz, ráadásul emelkedőn, nagyon is izmosodhatsz lábra. Azt kell megtanulni, hogy nem az számít, hogy mi adja a terhelést, hanem az, hogy milyen a terhelés. Ha nehéz (nehéz: teljes erőbedobással is csak lassan tudsz mozdulni az ellenállás miatt, pl. itt lassan mozdul a pedál) gyakorlatot végzel oly módon, hogy el is fárasztod vele az izmaidat, akkor nő az izomtömeg. Persze ha lazán teker valaki sík terepen, akkor maximum zsírt éget, de ahogy Te csinálnád, nagyon is megfelelő izmosodáshoz, szóval hajrá!
2010. nov. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
BMX-DH zzáál, és erősödsz, de a gyakoriság miatt inkább bmx vagy street, és akkor erősödik a kezed, alkar, felkar, mell... de az se mind1 hogyan tekersz inkább sok kicsit, vagy kevés nagyot, hogyha már domb-rideolni akarsz...
2010. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 5130 válasza:
Ha sokat bringazol akkor erosodik a labad de ha bringazol sokat es melle meg egy kicsit focizol akkor jo kemeny lesz a labad az izomtol
2010. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

saját tapasztalat:

általában napi 16 km-t tekertem

nagyonis szálkásít, de sajnos nem növel súlyt, ahhoz más kell...

ha eröltetve tekersz, sztem nem csak a lábadat, de a hasizmot és a fenékizmokat is formálja.

futás is jó.

ja, egyél sok tojást meg gépsonkát ;)

2010. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!