Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Triálozáshoz kezdőnek túlzás...

Bencet96 kérdése:

Triálozáshoz kezdőnek túlzás egy Echo lite 20"-as bringa?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem az lenne hogy triálozáshoz kezdőnek túlzás egy Echo lite 20"-as bringa, mert nagyon tetszik a sport és nem hiszem hogy feladnám, és nem akarok fél év, egy év múlva újat venni?(az ár is számít de ezt még ki tudnám fizetni)És ha ezt nem akkor mit ajánlanátok??
2012. febr. 29. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy árat tudnál írni? Amúgy ha van rá pénzed szerintem nem lehet azt mondani, hogy túlzás. Ha van pénzed akkor inkább azt vedd meg, amin minőségi alkatrészek vannak (ezek a drágábbak). Lehet, hogy egy olcsóval anyagilag jobban járnál, de csak rövid távon. Hosszú távon 100% hogy jobban kijössz úgy, ha a drágábbikat vetted meg, mert jobb alkatrészek vannak rajta, és tovább is bírják azok az alkatrészek.


Ha mondasz egy árat vagy határt amin belül szeretnél vásárolni akkor többet segíthetek.

2012. febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha lehet száz alatt szeretnék maradni. És mivel nem vagyok túl magas (164) 20"-as bringát keresek.(a nagyobbakat félek nem tudnám kezelni...)
2012. febr. 29. 17:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze használtat vennék tudom az újak ennél többe kerülnek.
2012. febr. 29. 17:23
 4/4 anonim válasza:

165 cm vagyok, simán elboldogulok a 26"os Magellan Tucana-val.

Én használtan vettem, átépítve, 40 ezerért,(srác abbahagyta triálozást, először drágán kezdte árulni, de lealkudtuk).

Amúgy a 20"-asok, meg a 26"-osok teljesen mások.

Pl raklapokra ugrásnál is teljesen más technikával kell, 20"-as talán egy kicsit könnyebb.

Sztem egy 26" jobb, kezelhetőbb, stabilabb, és ált. strapabíróbbak is !:)

2012. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!