Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyit szabadna ennem és mit?

Mennyit szabadna ennem és mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egész 3 évvel ezelőtt kezdődött. Elmentünk nyaralni és olyan szinten tele ettem magam a nagyszüleimnél mindennap, hogy mire hazaértem rám se ismertek. az aranyos vékony kislány helyett egy malaccal tértek haza. :D Mindenki mondta, hogy nyugodjak meg majd kinövöm. De ezt szerintem mindenki tudja, hogy nem így van. Mostanra 51 és 53 kg között mozgok, ha többet eszek 54-55 is szoktam lenni. A kortársaimhoz képest jóval ducibb vagyok. tényleg nagyon vékonyak de azért az én testsúlyomat sem gondolom normálisnak. Az utobbi egy hétben teljesen lement a hasam, nem tudom, hogyan vagy mitől gondolom nyúltam..vagy nem tudom ezt lenne jó egy kicsit tovább 'folytatni' de nem tudom hogyan.

Mennyit és mit szabadna ennem? Esetleg írnátok pár diétás ételt?


Köszönöm.

12/L


2012. febr. 23. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kislány!

A hízás nem az ételtől van, hanem a mozgáshiánytól. Azelőtt ( pici lányként) le se lehetett fogni, annyit mozogtál. Most, hogy a nagyiéknál voltál, már inkább csak TV-t néztél, számítógépeztél. Ha visszatérsz ehhez az életmódhoz, akkor bármit ehetsz, mert lemozgol. Ha meg nem eszel, akkor egyes szerveid nem tudnak kifejlődni, mert azoknak rengeteg tápanyag kell. Tehát ne a fogyókúrán járjon az eszed, hanem a sporton. Ez a fontos. Itt a jó idő, futni bárhol lehet, nagy felszerelés sem kell hozzá. Otthon tornázhatsz is. A kezedben a tested most.

2012. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, és ezeket mind tudom. Heti 1x-szer 1,5 órát járok tornázni, és heti 2x 1 órát járok rock and roll edzésre.
2012. febr. 23. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!