Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a "sok" sportolás nem...

Ez a "sok" sportolás nem tulzás 1 kicsit?

Figyelt kérdés

hello,szal 1 héten 6x szeretnék sportolni,hétfőtöl-szombatig és csak a vasárnap lenne a "szabad" napom... úgy gondoltam hogy 3 nap thay boxra járnák (1:30), és 3 nap csak sima gyurás (1:15 perc). És végül is az lenne a kérdésem hogy ez a "sok" sport nem állítja meg a növekedést? vagy nem terheli túl a szervezetem?


16/F , 64kg,174cm. :)


2010. márc. 23. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem.

De ha nem fordítasz kellő időt a regenerációra túledzett leszel és nem fogsz fejlődni.

Előre megmondom nem fog menni én boxolok és gyúrok nekem sem ment ennyi edzés.

2010. márc. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a gyúrás meg a box együtt nem fog menni
2010. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pihenőnap mindenképp kell. Most mennyit sportolsz?
2010. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most 3x (1 héten) thay box, még nem mertem elkezdeni a gyúrást is.
2010. márc. 26. 09:51
 5/5 drszike válasza:
csáó szerintem a gyúrás és a thay box nem biztos ,hogy jó ötlet vagy ha mindenképpen szeretnéd csinálni akkor csak kis sulyokkal!mert a tahy box arra épül,hogy gyors legyél és laza.a gyúrástól nagyon merev és lasuleszel!a zsákolás sokkal több kalóriát éget el mint a gyúrás!!ez csak az én véleményem!szerintem a thay boxra összpontosíts emelete fussál vagy bicikliz ugrókötelezzél zsákolj vagy ha van módod ússzál még mellette! :-)
2010. aug. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!