Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék építeni egy biciklit!?

Bence:) kérdése:

Szeretnék építeni egy biciklit!?

Figyelt kérdés

Ilyen hajtóművet szeretnék, Truvativ RUKTION 1.0 hajtómű 38T

a váz lehet ez lesz : [link] Kérdésem az lenne ehhez szeretnék egy monoblokk-ot!


2011. szept. 7. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Howitzer XR monoblokk jó?
2011. szept. 7. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet velem van a baj de a linkre nem dob ki semmit, amúgy elvileg ez a monoblokk 68 milis EU bb, megkell nézni a vázról neten hogy ilyen-e a középrésze, ezt báhol megtalálod neten a leírásában
2011. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A váz egy Használt UMF Hardy 1 16 !
2011. szept. 7. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Így olcsóbban kijön, mintha egyben venné az ember? Érteni is kell hozzá, gondolom ezért kérsz véleményt. Én nem tudok segíteni, de engem is érdekel az építés. Egyszer majd én is szeretnék összerakni egyet, vagy saját vázat.
2011. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor kettőtöknek válaszolnék, hogy én most rakattam össze cangát és igen, olcsóbban kijössz, mégpedig azért, mert olyan alkatrészekből rakatod össze ami a te stílusodhoz megfelel, illetve ha egyben veszel azon úgyis cseréltetsz valamit, mert nem tetszik és az attól még egy fos bicaj marad, viszont ha összeraksz egy jót, azt egyszer összerakod és no problem, meghát manapság igen szép hasznot raknak a kész bicókra, meg amúgy is, és vettem használt alkatrészt is, de olyan mintha új lenne, papírokkal stb, mintha egyenesen a gyártótól jött volna
2011. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van, meg legalább egyedi bicikli értek hozzá csak kérdeztem , hogy jó e hozzá!
2011. szept. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!