Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 73.500 ft-ból szeretnék dirt...

73.500 ft-ból szeretnék dirt biciklit építeni. Milyen cuccokból tegyem? Teljesen amatőrnek.

Figyelt kérdés

Teleszkópos legyen.


ami nem kell:

-külső,belső gumi

-kormány

-hajtás(csak pedál kell)

-hátsó fék

-üléscső


ezeken kívül minden kell.használt cuccokat nem nagyon tudok venni(üdülési csekken tudnék vásárolni)


2010. ápr. 1. 22:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Légyszíves márkákat írjatok.Köszi mindenkinek aki segít!
2010. ápr. 1. 22:40
 2/14 A kérdező kommentje:

193 cm magas emberkének lesz.

(minden most fog eszembe jutni:D)

2010. ápr. 1. 22:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég nehéz. Próbálj keresgélni dolgokat:

ebike.hu-n vagy bikemarket.hu-n

2010. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Merida Matts váz olcso s dirtre jo.... pedál: B+ tunning jump tökéletesen megfelel... WTB nyereg! Pipa(kormányszár): Bontrager bármilyen :D kicsit drága de dirtre kiválo :D felni: BTS(biketunningsystem) HC COMP...


első fék: 160 as Avid fék! nagyobbat ne mert esetleg kitőrheti vagy csavarhatja a villád!

na akkor Teleszkop(villa): Marzocchi Dirt Jumper bomber 3 2009-Egyetlen problémája ,hogy kb csak 80. ezer forint :)) Nekem ez van :D Na de neked kezdönek dirtre olcson: Gila (rst Gila)

üdv: A szakérő :D továbbra is válaszolok ha kell

2010. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

felmész bolha.testbike.hu-ra vagy bikemag piactérre veszel vmi vázat 10-15 ből max 20 egy jo kerékszettet 20asba

meg mondjuk stucni kormány pedál nyerget 10-15ből és kész csak keresgélni kell

2010. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
amugy meg kedves utolsó előtti válaszoló ha jól tudom 2009es Marzo DJ3 soha nem volt 80ezer azon kivül hogy egy ritka szar széria kezdete mivel az sr suntour gyártja és fos olajpatron csillapitást raktak bele azonkivül müanyag a belseje-.-
2010. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

kicsit nagyobb lesz a keret(KIRÁÁÁLY:D)

a keret kb

háát... 90ezer

építés ha nem is lesz...

ebből kihozható valami jó bicó?

kéne még 15ezer és lehetne egy polar-x...

ááá.hihetetlen...


tudtok valami olyan helyet ahol az üdülési csekket 100%ban beváltják kp-ra?

2010. ápr. 4. 23:44
 8/14 anonim válasza:
Utolso válaszolo! Egyetértek a Dj s sráccal! A Dj3 as 80 k volt és nem müanyagos a belseje ..... szedd szét ... ne irj hülyeségeket legalább .... és ha utánanázel 2009 es legjobb DSP teleszkopja! Használd a googlet
2010. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nézzétek már meg

[link]

47ezer ft és csak jobban tudom akkor vettem mikor megjelent...

és csak hogy tudd 2008as marzoszériától kezdve mindent a suntour gyárt DJ3=Suntour Duro és ne mond már hogy nem müanyag többet szedtem szét mint amennyit te láttál már és szedtem szét 2007est is érdekes abba nem volt müanyag-.-

2010. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem nem szedtél szét többet mivel bicikli mühelyben dolgozom napi 14 orában!
2010. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!