Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elfáradok, mit csináljak?

Elfáradok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
régóta sokat biciklizem, a vádlim, combom már elég izmos, de ha gyorsan megyek fel egy dombon elfáradok, de már nagyon régen éreztem a combomat, vagy izomlázat. Egyenesen is gyorsan megyek, de a lábam sosem fáj, csak fáradok. Mit csináljak, hogy a lábam erősödjön és még később fáradjak el?
2011. aug. 7. 22:18
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nekem azóta nem igazán fárad biciklizés közben mióta lábnyújtást csinálok,erősödtem is benne elég gyorsan meg csinálok olyan sorozatot hogy egy más után ami bukásig tart és 2.5kg-okal csökkentem a súlyt sorozatonként,0 pihenő idővel,és guggolás is tokéletes hogy úgy az egész lábad sokkal erősebb legyen,

összegezése:lábnyújtás a strapabíróságra,guggolás a láb erősítésére

2011. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

figyelj a légzésre biciklizés közben.

egyrészt elvonja a figyelmet a fáradságtól és többnyire az ember azért fárad mert kapkodja a levegő és ezért előbb kifújja azt mint hogy felhasználná az izmoknak pedig sok levegő kell ijenkor

nekem bevált és az összes haveromnak is

2011. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
elötte melegits cangázz minnél többet és mielött abbahagyod tekerj egy keveset lassan(levezetésként)utána pedig nyujts sokat(nagyon sokat)
2011. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
elözö vok! igen tényleg !még a légzés is nagyon fontos!!!
2011. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!