Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan csináljam, hogy ne...

Hogyan csináljam, hogy ne legyen még vastagabb a combom az izomtól?

Figyelt kérdés
Már elég izmos a lábam az izomtól, nem szeretném, ha még vastagabb lenne. Ha kicsi ellenálláson gyorsan tekerem akkor nem lesz vastagabb vagy, hogy érhetném el, hogy vékonyabb legyen?
2011. jún. 23. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.Viszont felső testre is edzhetnél nyugodtan.
2011. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hm. érdekes amit írtál. a számok. most elő fogok jönni egy kicsit extrém példával. van egy jó nagy méretű testépítő bácsi. szakmai körökben nagyyon nagyon híres, meg sok ember példaképe stb köztük az enyém is. na tudod ő mindíg azt szokta mondani, h egy embernek mindegy h milye hány cm, fő dolog, h mit mutat a tükör. a te esetedben pedig azt mutatja, h gyönyörű, arányos lábaid vannak :)
2011. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nézz annyit tévét, meg dobd ki az összes lánymagazint. Csinos vagy, ez nem vitás.
2011. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem is mehet az összes hülye lánymagazin a kukába
2011. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ez szerintem pont jó. nem kell változtatnod rajta. sok lány tűzbe menne ilyen combokért :D szóval büszke lehetsz rájuk :)
2011. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

harajuku


jó combjaid vannak, nehogy változtass rajta. én is lány vagyok és elég kritikusan szemlélem a nőket, főleg azokat akiken látszik h nem edzenek semmit, nem sportolnak, mert ugye én igen. felsőtesten is lehetne viszont egy kicsit dolgozgatni, de így sem rossz

2011. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

a combjaid lettek a háttérképem :D

csak vicc

szerintem te nem találtál magadon más hibát így aztmondod h a combod vastag pedig nem

szerintem kéne hallgatni itt az emberekre mert mindenki azt mondtaa hogy oké a combod

2011. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!