Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan csináljam, hogy ne...

Hogyan csináljam, hogy ne legyen még vastagabb a combom az izomtól?

Figyelt kérdés
Már elég izmos a lábam az izomtól, nem szeretném, ha még vastagabb lenne. Ha kicsi ellenálláson gyorsan tekerem akkor nem lesz vastagabb vagy, hogy érhetném el, hogy vékonyabb legyen?
2011. jún. 23. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az izomtól csak formásodik a lábad, csak szebb lesz, nem egy hájas, lötyögő zsírtömeg.
2011. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Túrázz, kirándulj, aerobic-ozz mittudomén.


Nem értelek, miért baj, ha izmos a combod/lábad?

Nekem is inkább izmos, mint vékony, de sztem sokkal jobb a tudat, h számíthatok a "testemre", ha pl. a két gyerkőcöm dönt úgy, h ők aztán haza nem gyalogolnak és cipelnem kell őket. Összesen az 33 kilót jelent - és nem egyszer fordult már elő, h szükség volt arra, h elbírjam őket.

Ne a kifutók gazelláit nézd, tök életszerűtlenek.

2011. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Minden másnap 1, 5 h-t bicózom már vagy 7- 8 éve és 47kg vagyok,úh most sem egy hájas zsírtömeg. Csak pont ettől aránytalanul vastag a combom a többi testrészemhez képest.
2011. jún. 23. 21:49
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát ha már izmos, akkor úgysem tudsz semmit tenni, max. ülsz és várod, h leépülj (valamennyire).(de jól hangzik) :)

A/ verzió - elfogadod Magad olyannak, amilyen vagy és még büszke is vagy rá.

B/ verzió - a tested többi részét is a kívánt képhez alakítod (erősíted).

2011. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor csak az A verzió marad, mert elég alacsony vagyok és, ha mindenhol olyan izmos lennék, mint a lábam az nem lenne nőies...
2011. jún. 23. 22:12
 6/17 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Mutatnál 1 teljes testes képet? Lássam,hogy mennyire aránytalan az a comb...de nem hiszem.Az izmos comb csakis szép lehet. :)

2011. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2011. jún. 23. 22:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez rohadtul nem aránytalan, ez egy nagyon szép comb. jaj de szeretnék ilyet :D
2011. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Ez tökéletes.Áhh..hmm:D

2011. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem győztetek meg, mert szerintem nem arányos,hogy derekam 60, a combom meg 51 cm.
2011. jún. 23. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!