Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Extra gyors bicikli. De hogyan?

Extra gyors bicikli. De hogyan?

Figyelt kérdés

Most láttam a fókuszba egy hapsik akinek a rekordja biciklivel 171 Km/h .Nagyon megmozgatta a fantáziámat,és már régen is álmodoztam hasonlóról.Ti hogy csinálnátok?

Egy gyári biciklit alakítanátok át vagy csináljak házilag egy masszív,erős vázat?Légyszi segítsetek


Köszi


2011. ápr. 8. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

rendben. egyenes úton én montival nem tudok elérni max 40 et, 45 öt..


mindegy, érdemes megnézni:


http://www.youtube.com/watch?v=RIgg0NGGjKk


az országútis jobb kondiban van, nagyobb sebességnél meglátszik a kisebb légellenállás előnye.


fekvőbringával mindig 10-30% al nagyobb sebességet lehet elérni mint hagyományos bringával. A kialakítás miatt. Egyszerű fizika.

2011. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni akartam, vagyis csak részben. Abban egyetértek veled, hogy egyens útom gyorsabb a fekvő kerékpár.
2011. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, neked annyiban igazad van, hogy pl dombon felfele, vagy görönygyös úton jobb a monti
2011. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Erős (20-30 km/h körüli volt, ahogy utólag az időjárás-jelentésben néztük) hátszélben, sík úton már nekünk is összejött a 60 km/h országútival. Ketten voltunk, előttem az akkori barátom ment, aki fizikai munkás, szóval egy kicsit izmosabb, mint én :)
2011. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
én montival tekertem síkon 55-tel, de egy időfutam géppel(ha nézel kerékpárversenyeket tudod milyen az)simán lehet 65-70-t is kitekerni sztem.ha pl egy kocsi mögött mész mint a fókuszban, akkor jóval többel:)A szél befolyásol szinte mindent. Egyszer mentem 75-tel lefelé az írott kőröl, nagyon durva volt. Ott már egy kis kitérés a kormánnyal, már azthiszed, h mindjárt ott leszel az árokban.
2011. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%
Skyhawk Gt2B Épített montim van 70 a vége!!!!
2012. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Am akit mondtál hogy 171 el ment nagy györgynek hivják keress rá asszem még valahol van de már ujj brigát kapott a swinntöl am eeddig a világ leggyorsabb kerékpárja 268km/h és még nagy át tétel kell és kis kerék és nyujtott váz [link] és még [link]
2012. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Meg ugye ne felejts el autó mögött gurulni, mert a légellenállást soha nem győződ le, hogy 150 feletti tempókat produkálj.
2015. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!