Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez az edzésterv megfelelő?

Ez az edzésterv megfelelő?

Figyelt kérdés

egészséges fehérjében gazdag étrend mellett.

biciklivel;

hétfő,szerda,péntek intervallumedzés(10perc)+1óra tekerés

kedd,csütörtök,szombat erősítés (20-30 perc)+1óra tekerés

vasárnap pihenő.

párkilót kéne leadni+szálkásodni.

ez így korrekt?


2011. márc. 27. 15:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2-3éve kosarazok, napi rendszerességgel bicajoztam órákat. nem igazán vagyok kezdő. regenerálódik éjszakai eleget remélem. 9órát alszok +van amikor ebéd után is.
2011. ápr. 1. 14:17
 12/16 fantooom ***** válasza:

hát jó... menj a saját eszed után és nem kell azoknak hinni aki évek óta magas színvonalon űznek állóképességi sportokat. Kérdezz már meg 1 edzőt. Akármelyiket! Vagy egy profi sportolót! Mind meg mondja. Kell a pihenő nap!!! Mer elérsz szintet, aztán nem tudsz majd továbblépni. Mer t a szervezetednek nincs ideje alkalmazkodni. Most azt gondolod: dehogynem hisz kemény vagyok. Lehetsz akármilyen kemény, a szervezetedet nem tudod becsapni. Aztán majd jönnek a túledzettség jelei...de majd rájössz 1szer...

VEDD MEG ezt a könyvet: CHRIS CARMICHAEL: CSÚCSFORMÁBAN

Lance Armstron edzője írta. A referálódás, és pihenő fejezetet el kéne olvasnod...

2011. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 fantooom ***** válasza:

csak azt nem értem h minek tetted fel a kérdést ha olyan okosnak hiszed magad hogy nem hiszel másnak (aki lehet h többet látott mint amit te hallottál)

ha ilyen okos vagy tök fölös leges volt feltenni. Vagy csak vitatkozni akarsz??? én bennevagyok

2011. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
én csak azt nem tudom/szeretném elfogadni, hogy nem mozoghatok mindennap?! örök mozgó vagyok.
2011. ápr. 2. 11:55
 15/16 fantooom ***** válasza:

jó... a sétálás meg a busz után futás kivétel... mert az nem megerőltető edzés. De ha fejlődni akarsz kell piheő napot tartani.

HIDD MÁR EL: a fejődés kulcsa: EDZÉS ÉTKEZÉS PIHENÉS!!!

2011. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
értelek.köszi a válaszokat.igyekszek minden másnap pihenőnapot tartani, max. sétálgatok.
2011. ápr. 2. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!