Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen edzésterv szerint...

Milyen edzésterv szerint szobabringázzak, hogy látszódjon a fogyás?

Figyelt kérdés

Naponta/kétnaponta tekerek fokozatos erősséggel 40-45percet.

Ez hatásos?

Adjatok tanácsot,h hogyan csináljam,h jó legyen....

Mennyi idő múlva kell látszódjon,h edzek (izmosodás,v fogyás,v egyéb)?

Köszi minden választ.


2011. máj. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Izmosodni akkor fogsz tőle,ha többet eszel,mint amennyit elégetsz.

Ha kalória deficitben vagy,akkor fogyni fogsz.

Ha nem eszel elegendő fehérjét megplöttyedsz stb.

5-10 percenként válts fokozatot.

Pl 10perc 3as fokozat-10perc 4es fokozat,majd 10perc ismét 3as.Végig az 1 óra alatt.

20-22km/h alá ne menjen a sebesség.

2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Úgyszoktam csinálni,hogy 5percenként emelem a fokozatot,mikor végigcsináltam,akkor megyek visszafele,de csak 1-2fokozatot! És a kilométerem 35 szokott lenni,annál már csak feljebb megyek,alá sose.

Akkor jó csinálom? Általában a 20.perctől szoktam izzadni kezdeni,aztán mikor elérem a 40.percet,már a lábamon folyik az izzadság.... :S Persze enyhe túlzással... :)

Reggelizni szoktam,ebédelni,és 5óra fele vmit enni.Ez jó? Vagy így nem lehet fogyni?

Köszi a segítséget.

2011. máj. 25. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó ez is,de ha 35-el bírod tekerni,akkor nagyon kicsi az ellenállás.

Szerintem jobb lenne,ha a könnyű fokozatban is legalább akkora terhelés legyen,hogy max 25-28-al tudd tekerni.

2011. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ezeknek kéne számítania, hanem h milyen pulzustartományban tekersz. Heti 3 max 4 zsírégetőzónában tekerést kellene csinálnod, nem 40-45 percig, hanem 5-5 perc bemelegítéssel és levezetéssel együtt min 60 percig.
2011. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!