Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 7-8 éves BMC 300-ért megéri?

7-8 éves BMC 300-ért megéri?

Figyelt kérdés

Üdv! Ismerősöm adná el az egyik bringáját 300-ért. Sajnos nem értek hozzá annyira, de nagyon megtetszett. Jelenleg egy cross-trekkingem van, szinte csak túrára használom, szeretem, de a maga majd' 20kg-jával elég testes. Az említett BCM-t a srác egy külfölditől kapta (a srác hazament), így ezért ennyi. Amiket tudok róla:

Kb 7-8 éves modell, újszerű állapotban, full tiagra szettel, 9kg, karbon váz (asszem a villa nem az). Csak ezt a képet sikerült róla lőnöm, elég gyatra minőség:

[link]

Szeretek bringázni, élsporoló vagyok (bár nem bringázásban, de nyitnék ebbe az irányba is). Kipróbáltam, kényelmes, szépen vált, a lánc "lógása" 0.7. A tervem az, hogy használom, és ha annyira mégse jön be, egy másik országútis ismerős szerint fél év múlva 350-400-ért is el tudom passzolni, ha vigyázok rá, és mázlim van (az, hogy akitől venném, akkor miért nem ennyiért adja, meg van az oka, ezt nem részletezném). Sajnos a budget kicsit karcsú nálam, ezért nem akarok "lesz-ami-lesz, had szóljon" alapon belevágni. Tudom,nem sok infót adtam róla, de ezek alapján tudtok tanáccsal szolgálni? Előre is köszi!



okt. 1. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:

még ez a 2 kép van róla, bár nekem semmit nem mondana, de hátha a nálam jobban hozzáértőknek igen:

[link]

[link]

okt. 1. 20:14
 2/4 grafno ***** válasza:
Élete végéig nem fogja tartani magát a kerékpár ezen az áron. Nem tudom ki akar majd 400ert egy 10eves idegen eredetű kerékpárt venni(kapta=loptak). Ha nincsen pénzed akkor ne egy kerekparba tedd bele szerintem. Mindjárt jön a tél és 5honap pihenő lesz. Vannak akik -10ben is tekernek de az már elég kemény. Neten kb 320-350ert megy ez a modell de gondolom lehet alkudni és kép alapján jól néznek ki a bringák.
okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2# Igen, így visszaolvasva elég lopásgyanús, így inkább tisztázom: nem lopott a bringa, a külföldi srác bizományiba hagyta ott ennyiért, a srác ezért nem enged(ne) belőle, mert így is 0Ft-ot keresne rajta.

"Neten kb 320-350ert megy ez a modell..."

Tudsz mutatni párat ennyiért? (Ez nem a kötözködő "ahapersze, bizonyítsd"-kérdés, tényleg érdekelne, kb hova vannak ezek beárazva.) Nyilván tetszik ez a konkrét bringa, kicsit bele is éltem már magam, de minden áron nem veszem meg, ha többen is le akarnak beszélni róla.

tegnapelőtt 07:27
 4/4 MGéza ***** válasza:

Full Tiagra, 9kg? Ettől azért jobbat is lehet venni ennyiért.

[link]

tegnapelőtt 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!