Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Crosstrekking terep külsővel....

Crosstrekking terep külsővel. Mekkora hátrányom fakadhat belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Épp egy bringavásárlás előtt állok, és egy apró dilemmába kerültem. Egy KTM X-Life Track férfi cross trekking kerékpár 2022 a kiszemelt, és az üzletben mikor szemügyre vettem, láttam hogy terepgumival van felszerelve. Kicsit jobban utánanéztem, egy olyan külsővel van felszerelve, amin van egy perem a tetején hogy aszfalton kisebb legyen a gördülési ellenállás, terepen pedig kisebb legyen a kicsúszás esélye.

A külső neve: schwalbe smart k-guard 47-622

Az elegáns megjelenést leszámítva nem igazán tudom hogy a 67 TPI számomra jó lenne-e. Egy hagyományos trekking gumival szemben mennyivel lehet nehezebben haladni aszfalton szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm!



szept. 2. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Smart Sam inkább terepgumi, MTB-ra való, lazább, könnyebb terepre. Előnye, hogy elég jól ellenáll a szúrásos defektnek (tüskék, királydinnye stb.), cserébe nehéz mint a sár. Ettől függetlenül próbáld ki! Ha nem jön be, eladhatod, ez egy elég népszerű gumi. Ne a külső tántorítson el a kinézett bicajtól!
szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10, 11. Sehol nem írt a kérdező Smart Samet. Smart Guard nem egyenlő Smart Sammel. A Smart k-guard gumi városi használatra van és ezzel van szerelve a bicikli, nem Smart Sammel.
szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: Smart Sam K-Guard van rajta, csak a leírás félrevezető. Linkelte a bringát, a képeken tisztán látszik. KTM cross trekkingeken általában ez van.
szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MGéza ***** válasza:
#12: Béna a leírás, ilyen külső hogy Schwalbe Smart így magában, nem létezik. Direkt rákerestem a gumigyártónál is Smart kulcsszóra és csak a Samot dobta fel opcionálisan, létezik belőle sima, cargo és plus változat de hogy melyik mit tud azt nem nézegettem, ugyanakkor a minta mindnél ugyanaz.
szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!