Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mitől durran ki a belsőm?

Mitől durran ki a belsőm?

Figyelt kérdés
Ahogy jöttem haza és fordultam be az utcánkba hirtelen leengedett a gumi. Megfoltoztam. De nem defekt mert a küllő felőli oldalon volt széthasadás nem túl nagy meg mégegy ami kezdődő. A küllők nem szúrhatták ki mivel a védőszalag is ép. Nem volt túlfújva és napon sem volt hagyva. Ezután használtam. Két nappal később ahogy felültem rá, szintén azonnal kidurrant. Ekkor még annyi se volt benne csak olyan 3,5 bar.Ha lehet foltozom, de ha megint kidurran akkor felesleges. Mi a baj?

júl. 10. 20:37
1 2 3 4
 31/38 MGéza ***** válasza:
58%
Repedezett, toldozott-foltozott belsőt én bajosan nevezék jónak, de ha szerinted teljesen okés, akkor nyugodtan szívj csak vele.
júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Nem repedezett a belso. Attol meg h toldozott foldozott a foltok szepen tartanak nem ereszt vszinuleg nem a belsovel van a baj anyaga ep.
júl. 22. 09:38
 33/38 MGéza ***** válasza:
Jó, legyen neked igazad. A dudorra: Vedd ki a belsőt, f
júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 MGéza ***** válasza:
Fújd fel normál. Ha nem szép szabályos karika és látod a dudort, akkor mégsem neked van igazad.
júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Hagyd! Ezt már direkt csinálja. Ennyi segítésggel már egy atomerőművet is összerakhatott volna.
júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
A belso tuti nem. En a kulsore gyanakszom. Ahol a dudor van ott latszik kis szovetfele. Ami erdekes mert ezt leszamitva szep ep a kulso. Talan megserult a pereme a drotnal
júl. 22. 15:07
 37/38 MGéza ***** válasza:
Az a kis hiba pont elég hogy kukázd. Azt a szövetfélét övnek hívjuk, a külső gumiréteg alatt olyan, jobb gumiknál több olyan is van és ha látod azt jelenti, hogy levált róla a külső gumifelület. Nem javítható, selejt, cserélni kell.
júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Ez nagy kar erte. Gumijavitaskor serthette fel a gumileszedo a gumit a peremen
júl. 22. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!