Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mitől durran ki a belsőm?

Mitől durran ki a belsőm?

Figyelt kérdés
Ahogy jöttem haza és fordultam be az utcánkba hirtelen leengedett a gumi. Megfoltoztam. De nem defekt mert a küllő felőli oldalon volt széthasadás nem túl nagy meg mégegy ami kezdődő. A küllők nem szúrhatták ki mivel a védőszalag is ép. Nem volt túlfújva és napon sem volt hagyva. Ezután használtam. Két nappal később ahogy felültem rá, szintén azonnal kidurrant. Ekkor még annyi se volt benne csak olyan 3,5 bar.Ha lehet foltozom, de ha megint kidurran akkor felesleges. Mi a baj?

júl. 10. 20:37
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Rendben valoban el tudom mozditani nehol oldalra de gondolom a belso azt odanyomja rogziti felfujva. Egyebkent meg nincs elesresz mitol kell vedenie? A kullolyuk is eleg mely es keskeny

hogy oda be nem tud nyomodni a belso

júl. 19. 12:59
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Jóvan papikám. Mi felsoroltunk gyakorlagilag mindent ami okozhatja, már csak a geomagnetikus vihar és az ufók támadása maradt ki. Ha ezeket is kizártad, akkor a továbbiakban azt csinálsz amit akarsz, mi már nem tudunk segíteni. 4-5 alkatrészről van szó ha nem találod meg hol a hiba, akkor menjél villamossal, annak vasbó van a kereke.
júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Ehh, ez is csak egy értetlenkedő. Tényleg hagyjuk, az ilyennek kár minden billentyűlenyomás.
júl. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Jelentem befoltoztam, a felniszalagra tekertem szigetelőszalagot Felfujtam, összeraktam, látom hogy van egy dudor a külsőbe a felnihez való találkozásnál, vagyis a belső dudorodik nyilván, pedig alig fujtam még bele levegőt max 3 bar. ez ott hamar szét fog durranni. Most ez mitől van??
júl. 21. 19:58
 25/38 MGéza ***** válasza:
Rossz minőségű a belsőd, attól! Mit foltozgatod, tökölsz vele az helyett, hogy vennél max kétezer forintért egy lehetőleg külső gumid méretéhez passzoló, lehetőleg minőségi belsőt, mondjuk Continentalt? Hidd el jobban járnál.
júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"látom hogy van egy dudor a külsőbe a felnihez való találkozásnál"


Az van, hogy xr a külsőd. Valószínűleg elszakadt a drótperem és az lyukasza ki a belsődet (bár ilyet sztem még senbki se látott) vagy a kistesód belevágta a kiskését. Hajítsd ki, vegyél vadi új külsőt és egy vadi új tódásfódás-mentes belsőt is, hogy nulláról indulj, tisztán, önszo.patásmentesen.

júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb ÚJ belsővel is tökéletesnek kell lennie.
júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
A kulso am tokeletes kopasmentes repedesmentes.az lehet h egy ponton a drot elpattant de az kizart az szurta ki a belsot mivel teljesen a szeleppel szemkozti oldalon van kozepen kb a kis hasadas. A belso am jo allapotu
júl. 21. 22:38
 29/38 anonim ***** válasza:
am csinálj amit akarsz
júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Ha nem hallgatsz egyik válaszra sem, akkor miért tetted fel a kérdést??
júl. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!